Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek az baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az baj, ha van barátnőm, de barátilag beszélgetek más lanyokkal is?

Figyelt kérdés
Van egy lány, neki is van barátja és egy teljesen más dolgokról elkezdtünk beszélgetni és azóta jóban vagyunk. Semmi olyan nem került szóba, pusztán barátilag. És persze ez nem is titok. Szerintetek ez baj? Mert van aki szerint ez gáz és miért beszélgetek más lanyokkal ha van barátnőm. F/25
2020. jan. 29. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Hát egy tízenakárhány éves barátságért nem szolnék, de ez így nem tetszene. Nem kötök újabb barátságot énsem....

N27

2020. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hjszel a baratsagban no es fervi kouott?
2020. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, voltak már nagyon jó barati kapcsolatom lányokkal.
2020. jan. 29. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik barátság nő és férfi között, viszont előbb-utóbb bármelyikük párjának féltékenysége tönkre teszi azt a barátságot.Tapasztalat.
2020. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar egyáltalán. Nem azon múlik, hogy megcsal-e párom, hogy vannak-e lánybarátai, vagy baráti viszonyban van az exekkel, vagy vannak női kollégái, stb. Max. a csábítás nagyobb. De nem is akarnék együtt lenni olyan pasival, aki csak úgy képes hűséges maradni, hogy nem beszélget az ellenkező nemmel.
2020. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj szerintem, de minden nő máshogy viszonyul ehhez. Nekem is kb csak fiú barátaim vannak lány létemre, és sosem csaltam meg a páromat senkivel.
2020. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy viszonyul a párod a dologhoz, illetve a fiú-lány barátságokhoz. Nekem pl. sok fiú haverom van, de egyikkel sem szeretnék kapcsolatba kerülni. Olyan srácokat is ismerek, akiknek a lány barátai vannak többen, vannak, akiknek mellette van párjuk, és teljesen hűségesek. Viszont van olyan barátnőm, aki nem hisz a fiú-lány barátságokban, meg olyan is, aki közölte a párjával, hogy oké, akkor innentől kezdve nem lehetnek csaj haverjai.


A barátnőd véleménye az, ami zavar, vagy mások véleménye? Mert a "van, aki szerint ez gáz"-ból nem lehet kivenni. Ha mások véleménye, akkor mondd meg, hogy nektek ez így működik, és sz@rd le. Ha a barátnőd, akkor én azt csinálnám, hogy


- első dolog, hogy ha új ellenkező nemű barát van, valahogy finoman a tudtára adom, hogy kapcsolatban vagyok

- a barátnőmnek elmondanám, hogy van ez a csaj, és megerősíteném, hogy nem konkurencia

- esetleg be is mutatnám a kettőjüket egymásnak

- nem töltök több időt a csajjal, mint a barátnőmmel

- ha a barátnőm aggódik, hajlandó vagyok megerősíteni, bizonyítom neki a hűségemet

- ha észreveszem, hogy több kezd alakulni, vagy a csaj rám mászik, szépen kivonulok a helyzetből

2020. jan. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!