Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltartott nő szeretnék lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott nő szeretnék lenni. Hogyan lehetséges ez a valóságban?

Figyelt kérdés

Nem a munkától félek,sokkal inkább attól hogy úgy halok meg, mint a környezetemben élők.

Csak a munkának éltek,gyereket szültek, sokszor nem a megfelelő partnernek és a hosszú-hosszú évek alatt sok keserűséget okozott mindkét félnek.

Nagyon kevés pénzért dolgoznak/dolgoztak,nincs pénzük kikapcsolódni, nyaralni,élni.

Tisztelem, becsülöm őket, de én nem ilyen sorsot szánok magamnak.

Sokkal többre vágyom,gyönyörű helyekre szeretnék elutazni,finom kajákat enni,úgy összességében ki szeretnék szakadni ebből a közegből, nem örökre de azért 3-4 évre minimum.

Hogyan találhatok erre alkalmas partnert?



2020. jan. 29. 23:44
1 2 3 4
 1/32 Lachesys ***** válasza:
90%
az elso hogy baromi jol kell kinezned. ha ez nincs akkor tok mindegy :)
2020. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya nő. Bár ez már nem számít, mert plasztikával orvosolható a dolog.
2020. jan. 29. 23:48
 3/32 Lachesys ***** válasza:
90%
de a plasztika penzbe kerul. ha olyan kaliberu no lennel, amilyenek ezt elerik (vajna timi fiatalabb kiadasban szint, luxus vivien, stb) akkor nem itt kerdezgetnel....
2020. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
80%
Igényes férfinak nem kell plasztikázott nő. Ezt akkor érheted el, ha alapból szép vagy és csinos.
2020. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#2 Komoly tapasztalattal rendelkeznek, ugyanis mindkét hölgy luxusprostituált.

Ezt biztos forrásból tudom.

Rengeteg férfival lefekudtek, pénzt gyűjtöttek és úgy váltak kitartott nővé.

Én nem szeretnék prostituált lenni, az már túl sok!

2020. jan. 30. 00:00
 6/32 A kérdező kommentje:
#4 Csak egy megjegyzés volt a részemről,csak apró kozmetikai beavatkozásokat vállalnék, plasztikát nem.
2020. jan. 30. 00:02
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

"Rengeteg férfival lefekudtek, pénzt gyűjtöttek és úgy váltak kitartott nővé.


Én nem szeretnék prostituált lenni, az már túl sok!"


Aha, szóval semmit nem akarsz tenni a cèl èrdekèben. :) Csak úgy legyen valaki, aki finanszíroz.

Mi ez a sok kamu kèrdès újabban?

2020. jan. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%
Amit te szeretnél az is a prostitúció egy formája.
2020. jan. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%
hogy eltartsanak az ágyban semmire se mondhatsz nemet.ha bevállalós vagy,találsz.
2020. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell nagyon jól kinézned, ne hallgass a rosszindulatúakra, bevállalósnak sem kell lenned. Csak nézz szét, hány magányos férfi van akár itt is, aki bármit megadna egy nőért. Az észrevételeid jók.

Okosan kell választanod és kezdeményezned. Hány éves vagy?

2020. jan. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!