Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire fogadnátok el ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire fogadnátok el ha párotok csak külön ágyban lenne hajlandó aludni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom azt ha valaki velem alszik, nekem az alvás olyan intim dolog és kell hogy egyedül legyek.

Utálom ha mellettem valaki forgolódik stb. Persze ettől még nagyon szeretem a másikat.


2020. jan. 30. 14:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
hétvégén együtt, hétköznap külön. Alap
2020. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha az intimitás a probléma, akkor fura hogy ebbe nem akarod beengedni a párod, viszont én abszolút annak a híve vagoyk, hogy ha két ember szeereti egymást de fizikailag akadályozzák egymást a pihentető alvásban, például rohadt hangos horkolással, vagy fészkelődéssel, akkor sokkal több konfliktust, frusztráltságot és káros hatást ad a közös ágy.


Semmit sem kötelező úgy csinálni ahogy az mások szerint normális, h a pár mindkét részének oké a külön ágy akkor mi a probléma?

2020. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
A szex is intim dolog, abból is kihagyod a párod majd?
2020. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Én is így vagyok lányként. Van aki elfogadja, van aki nem.
2020. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi problémám nem lenne vele, én is jobban alszom egyedül, sokat "vándorlok" éjjel. Most egy ágyban alszunk, de hatalmas ágy és külön takaró kell ahhoz, hogy ez mindkettőnknek kényelmes legyen.
2020. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem kell a közelsége. Kompromisszumot köntnénk. Külön ágy, de egymás mellett, 1 centire összetolva. Így nem éreznéd, ha forgolódok. PErsze a takaró is külön lenne
2020. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
3. Szex más mint az alvás...
2020. jan. 30. 14:38
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló, mondjuk barátom horkol is.

Füldugó nem segít, meg hosszabb távon nem egészséges.

Váltogatom...engem az elején nem zavart, de most már egyre jobban, főleg hogy semmit nem akar kezdeni a horkolással.

2020. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
47%
Alapjáraton még lehetne róla szó, de ezzel az indoklással kizárt, mármint elgondolkoznék, hogy ér-e bármit az a kapcsolat, ahol kizárjuk a másikat az "intim" dolgokból. Ennyi erővel lakhatnék a haverommal is....
2020. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
El tudnám viselni, néha én is jobban szeretek egyedül aludni :D
2020. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!