Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
A szakitasunk után bár elvileg elfogadtam a dolgot, azt mondtam neki, hogy megértem, és magamon dolgozok majd, nem ezt tettem teljesen. Csinaltam olyanokat, mint hogy hívtam, érdeklődtem, de sajnos belenéztem a közösségi oldalába is, mert tudni akartam, hogy flörtöl-e. (Igen) Ehhez persze neki minden joga megvan, nekem viszont semmi. Rájött, és most teljesen megharagudott, elhatarolodott tőlem. Nem szeretnem ha igy erne veget a szerelmünk. Kár érte.
2020. febr. 1. 09:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy teljesen hülye voltam és nem akarom/akartam bantani csak valami remenybe kapaszkodni. Jol elrontottam
2020. febr. 1. 09:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked még érzelmileg érni kell, de jó sokat. Ő már túllépett rajtad, Te meg fűszálakba próbálsz kapaszkodni
2020. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beleegyeztél a kapcsolat megszüntetésébe. Akkor miért futsz még utána?
2020. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akartam hogy vége legyen, de egyetertettem abban, hogy kell idő külön. Ez nem azt jelenti hogy azonnal masra repülünk. Ő is azt mondta higy egyedul kell lennie de ezt nem jelenti azt hogy nem keres valakit aki segit felejteni
2020. febr. 1. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ez van akkor miért lenne kár? Ha nem bízol benne és még alapja is van, akkor keress olyat, akiben tudsz bízni.
2020. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már lènyegtelen kèrdès. A kapcsolat vèget èrt, most úgy is az a legjobb (főleg neked), ha megszűnne a kontakt köztetek.
2020. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg is bocsájtana, te már nem kellesz neki. Menekül, mások felé fordul. Nem éri meg kapaszkodni utána.
2020. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért kell a bocsánata? Magad rendezd el saját magad. Belenéztél, mindenki ezt teszi hidd el. Ez nem bűn!!! Ja és Ő is ezt tette. Bocsánata nem kell neked. Jogod van tudni mi a szitu és ennek megfelelően újratervezni az életed!!!
2020. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs miért bocsánatot kérned, csakhogy az az érzésem, hogy szeretnéd felújítani a kapcsolatot. Ne tedd!
2020. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!