Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e ilyen érettlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e ilyen érettlenül viselkedő férfival hosszútávra tervezni?

Figyelt kérdés
A bárátom már közel 30 évés, de annyira felelőtlen, és úgy viselkedik, mint egy kamasz. Mikor megjelenik egy-egy kedvenc videójátéka akkor kivesz egy hét szabadságot, bezárkózik és napi 18órát folyamatosan csak játszik. Egy hét után úgy bújik elő mint egy remete, fél centis szakállal, és hatalmas rumlival körülötte. Ilyenkor semmit sem lehet kezdeni vele, a telefont alig veszi fel, és az üzenetekre is csak fél nap után válaszol. Hirtelen őrölt és meggondolatlan ötletei támadnak, amit azonnal véghezvisz. Példáúl egyszer valami motoros filmet néztünk, és kitalálta, hogy új motort akar venni magának. Azonnal keresett a neten valami német apróhirdetést, és felhívta. Egy óra múlva már elindult egy bérelt utánfutóval 1200 kilóméterre a motorért. Én szeretem, és közös jövőt szeretnék, de látszólag neki jó így, és nem akarja megkérni a kezem. A környezetem szerint soha nem fog felnőni, és komolyan venni ezt a kapcsolatot.

2020. febr. 1. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én visszakérdezek: Neked jó ez a kapcsolat? Jó ez a viselkedés?

Nekem hosszú távra elfogadhatatlan lenne...

Ffi.

2020. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Az en párom is odavan a videojatekokert,sok szabadideje megy el ezzel. De ha vele vagyok nem jatszok v mindketten előre megbeszeljuk h amig o jatszik en valami mast csinalok. Lehet ezt stresszoldasnal hasznalni de azert ha valaki parkapcsolatban van akkor stresszes idoszakban is toleralnia kell a másikat. Raadasul aki erre cs.szi el a szabadsagat vszinuleg nem szereti a munkajat sem.
2020. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Természetesen nem jó, de mégis szeretem. Talán az esze, és intelligenciája ami annyira elragadó, ezért is nem értem, hogy miért vannak ilyen felelőtlen, gyerekes szokásai.
2020. febr. 1. 14:11
 4/16 A kérdező kommentje:
A munkában ugyanúgy felelőtlen. Mivel tudja, hogy remek szakember, és könnyen szerez állást így kihasználja a munkaadóját is. Többször előfordúlt, hogy nem bent be dolgozni, csak mert egyszerűen nem volt kedve, és rendszeresen elkésik. Emiatt többször volt nézeteltérése a főnökével, és inkább felmondott. Ezekután mégis visszajöttek hozzá könyörögni, hogy menjen vissza dolgozni, mert nehezen boldogulnak nélküle.
2020. febr. 1. 14:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Gamer és k*rogat téged. Ha kocka akkor gondolom infós szakember. Zsé van és veri rá a nyálát, közben meg egy kis idióta. Mert: Nem jár be dolgozni ha nincs kedve? Most ezt remélem nem gondolod komolyan hogy erre kérdést kellett kiírni. Gyökér te meg szereted. Nekem is van ilyen nagyarcú ismerősöm, csak ő villamosmérnök, tényleg okos, sportos testalkatú férfi, falja a nőket, haveri körben meg egy kibírhatatlan okostóni, nagyarcú majom. Meg van olyan ismerősöm is aki programozó, szelíd srác, aranyos barátnővel, sosincs nagyzási mániája, de mindent tud és mindenkinek mindenben segít aki kéri.

Ezek ilyen... emberi jellemek. A te barátod fentebb leírtam hogy mi. Ne haragudj a kifejezésekért de az.

Én is szoktam gamelni amúgy, meló mellett, napi 1 órát, hétvégén 3-4-et.

2020. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a barátom is villamosmérnök. Pontosabban autó villanyszereléssel foglalkozik, hozzá olyan autók kerülnek amikről már a legtöbb szakember lemondott(tűz, és vízkáros) Nagyon okos, de nem okoskodó, és nagyképű. Csak kihasználja, hogy nehezen pótolható, és emiatt túl sokmindent megenged magának. Szerintem a kapcsolatunkhoz is így áll, mert azt hiszi, hogy örökké kitartok mellette.
2020. febr. 1. 15:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod igazából a vágyai rabja: a vágyai azonnali kielégítésének és az élvezeteknek él, az önkorlátozás kialakulatlan benne. A játékfüggőség pedig mára a pszichiátrában is elismert kórkép; vannak országok, ahol külön bentlakásos részlegeket alakítottak ki ezeknek a betegeknek. Nyilván neked kell eldöntened, hogy ezt tartósan elviseled-e; viszont az a gond, hogy ha belenyugszol a viselkedésébe, akkor soha nem fog meggyógyulni. Szóval akkor tennél jót vele, ha rendszeresen erős kifogást emelnél azzal szemben, amit csinál, s így talán ráébredne, hogy szakemberhez kell fordulnia. Ha nem ütközik falakba, egész életében ilyen marad. Márpedig családot alapítani ilyen férfival olyan, mintha az összes megtakarított pénzedet feltennéd Monte Carlóban egy roulette-mezőre.
2020. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hadd világítsam meg a kérdéskört egy másik nézőpontból, kedves Kérdező!


Ilyen apukát akarsz a gyerekeidnek? Válaszodat indokold.

2020. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szám íze szerint írt a 7.válaszoló.

Annyit azért hozzáfűznék, hogy ha nagyon a sarkadra állsz és követeled tőle azt, hogy többet törődjön veled, hagyja a játékokat, akkor helyetted a játékokat fogja választani. Az is borítékolható, hogy ha majd gyereketek lesz, akkor is a játékot és nem a gyerekét fogja választani....

Kedves Kérdező, azt hiszem ezzel a mondatoddal tetted fel az "i" betűre a pontot: "Szerintem a kapcsolatunkhoz is így áll, mert azt hiszi, hogy örökké kitartok mellette."

2020. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az életmód csak akkor jó, ha egyedülálló valaki, mert az ilyen carpe diem élet egy családosnál meredek lenne... A felnőtt gyermetegség nem gond, mert színes világot kell, de párral, vagy családdal ez meredek lenne.
2020. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!