Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány ember áll hozzád közel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ember áll hozzád közel a párodon kivül?

Figyelt kérdés

Nem féltékeny a párod az ellenkező nemű barátaidra?


Az enyém nagyon az és nem tudom hogy kellene ezt kezelni.


2020. febr. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

Szigorúan véve kettő: anyukám és egy 12 éve legjobb barátom (ellenkező nemű, de ismerik egymást (arra is rájött közben, miért nem lesz soha, semmi köztünk :D) és kedvelik egymást, illetve én is megfelelő mederben kezelem a barátságot és nem idiótán, mint egyesek, hogy első ránézésre is elkezdjenek kombinálni azok, akik minket látnak, különösen ha kapcsolatban vagyok. 4 éve vagyunk együtt a párommal, a barátság meg már akkor 8 éve tartott...)


Kevésbé szigorúan véve van egy 8 fős közös baráti körünk, akikkel külön-külön meg priviben annyira nem tartjuk a kapcsolatot, illetve nagy részük foglalt nekik is és a párjuk is a kör része, ellenben sok bulink és klassz kalandunk volt együtt.


Én igyekszem aszerint viselkedni a hozzám közeli emberekkel, hogy fordítva a páromtól mi esne esetleg rosszul... Egyébként meg az említett emberekkel láthatja az összes beszélgetésemet, hozzáfér, nincsenek köztünk titkok, pont azért, mert fontosabb nekem az ő nyugalma, mint a titkocskák. Mondjuk szerintem eddig egyszer sem élt ezzel a lehetőséggel.

2020. febr. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha lenne ellenkező nemű nagyon közel álló barátom,akkor féltékeny lenne. Én is fordítva.

Mi nem hiszünk az ellenkező nemű legjobb barátokban,max ha a másik meleg. Mindketten pórul jàrtunk már ilyennel többször is,szóval érthető a párod féltékenysége.

2020. febr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyerekeink, a testvéreim, anyukám. Barátok közül 1 ffi, 1 nő, egyikükkel sincs problémája.
2020. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy legjobb fiú barátom és egy másik srác haverom, de rájuk nem az. Neki is vannak barátai az ellenkező nemből.
2020. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!