Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok vele a helyedben?

Figyelt kérdés

Barátommal 4 éve együtt vagyunk, már párszor szétmentünk de végül mindig újrakezdtük.

Megjelent az életemben egy másik férfi, akivel nagyon jó a kapcsolatom és a baj az, hogy úgy érzem, sokkal jobban vonzódom hozzá.

Van értelme így folytatni, hogy másba vagyok beleesve?


2020. febr. 2. 01:22
 1/6 Rockarc ***** válasza:
73%

Szerintem ragaszkodj a regi, tobbszorosen bizonyitott, sz@rul bevalt rosszhoz. Mi jobbat tudnal tenni? Ugy csinalsz, mintha az ujrakezdes ertek lenne, nem pedig egy gyengeseg beismerese. Voltakeppen kit akarsz atverni?


43F

2020. febr. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Többszöri szakítás és újrakezdés elég rossz fényt fest a kapcsolatodról.
2020. febr. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. Viszont újra sem kezdtem volna a párommal a dolgot (és láthatóan nálatok sem ért semmit). Amit nem tudtok megoldani kapcsolaton belül azt egy szakítás sem fogja helyre tenni.
2020. febr. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart össze a jelenlegivel? A megszokás? Akkor nincs értelme együtt lenni.
2020. febr. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint már annak sem volt értelme, hogy újra összejöttetek ilyen alapon.


Ha nem érzel iránta semmit akkor cska érdek kapcsolat.


Az meg körülbelül ilyen dolgokon elcsúszik amit most érzel a másik férfi után.


Te is tudod mit kell tenned, csak erőt kell gyújtened illetve felkell készülnöd erre.

2020. febr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A megszokás miatt nincs értelme. De ha továbbra is a jelenlegi barátodat látod jövőbeni férjedként/élettársként és az új fickó pusztán jóképű és ezért tetszik, akkor nem biztos, hogy jó ötlet.


De a ,,párszor szétmentünk" elég rosszul hangzik. Én úgy voltam vele, hogy egyszer kezdtem újra, egy esély mindenkinek jár. De mivel ismét szakítás lett a vége, rá kellett jönni, hogy harmadjára, negyedjére stb. is az lesz a vége.

2020. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!