Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha viszonzatlan szerelem miatt nincs semmi ami motiváljon az életben?

Figyelt kérdés

Nem várom a holnapot

Munkából kimaradozok

Csak neki akarnék bizonyítani, de így semmi értelme. Sírás rohamok jönnek rám egész nap.


2020. febr. 2. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Azzal hogy elhahyod magad és esetleg kirugnak mit bizonyítasz?
2020. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig kell, hogy legyen célod. Miért érné meg, hogy nem lesz munkahelyed sem? Miből fogod magadat fenntartani? Tovább kell lépj.
2020. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ejnye, ejnye! Mi lenne a világból, ha minden viszonzatlan szerelem miatt ennyire elhagynák magukat az emberek?

Te akarod őt, ő téged nem akar. Menj máshoz!

Mit szólnál, ha én akarnálak téged (vagy akarnám a nyakláncod), de te egyiket sem akarnád? Vessem el az életem? Majd bolond leszek...

2020. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezzel a mentalitással amekkora csődtömeg vagy nem csodálom, hogy nem akar veled lenni...
2020. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha az a csaj vagy,aki a párom exe volt és most kezdted el zaklatni,akkor vesd le magad egy magas épületről. Ha nem az a csaj vagy,akkor kapd össze magad és akarj élni. Ismerkedj,lásd meg a szépen a legapróbb dologban is. Ennyire ne hagyd el magad. Szerintem mindannyiunknak volt már viszonzatlan szerelemben része,de nem állt meg az élet.Sőt forog a Föld is tovább ☺

Talpra Magyar ☺ Irány az élet.

2020. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!