Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még várnom rá?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagynk együtt, 29 és 30 évesek vagyunk. A srác még a szüleivel lakik, de az idén akar elköltözni onnan az üresen álló lakásukba, talán őszre. Azt mondta, h először önállósodni akar, azután fokozatosan odaköltözök hozzá. Isten tudja, h az így még mennyi idő, de nem 1-2 év, ahogy őt ismerem. Én már családot szeretnék. Ti várnátok még az én helyemben?

2020. febr. 2. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem. Lesz vagy 35 éves mire megengedi, hogy beköltözz.
2020. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1 kérdés: szereted őt? imádsz vele lenni? Mert ha igen akkor várnál és túl könnyen lazán veszed az egészet szóval igencsak úgy tűnik, hogy nem rajongsz érte...


2. Egy új kapcsolat esetén is beletelik 1 évbe az összeköltözés és + 1 év legalább a babakérdés. Szóval 3 éved legalább eltelik.


A nőktől azt lehet hallani , hogy 30, vagy 25 éves korukra 1-2-3 gyereket szeretnének..


De basszus, ahhoz kéne valaki nem? Vagy adoptálsz egyet, vagy egyedül akartok gyereket vállalni?

Vagy egy idő után már mindegy, hogy kitől lesz leadjátok az igényeket csak egy bébi legyen?

2020. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted vársz, ha nem szereted ne keress kifogásokat, hanem hagyd el.
2020. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok :(

Rendesen fizetnék a rezsibe is, nem akarnám eltartatni magam. És ismer is annyira, h sose vártam el tőle semmilyen anyagi juttatást, minden költséget közösen fizettünk. Nem értem, h miért haladunk ennyire lassan

2020. febr. 2. 15:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem, vártam rá eddig is, most is várok, csak nagyon bánt a dolog és bármennyire is szeretem, ez bennem van és folyamatosan flusztrál, h én ennyivel többre vágyok, mint ő.

Csak arra voltam kíváncsi, h Ti hogy vélekedtek erről.

2020. febr. 2. 15:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy neki egy ilyen "lazább" kapcsolat a jobban megfelelő? Ahol nem vagytok együtt 0-24?
2020. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozunk, ha együtt élnénk, akkor se látnánk egymást túl gyakran. Így csak heti 2x tudunk találkozni. Mindig azt mondogatja, h mennyire hiányzok neki, mennyivel jobb velem aludni, milyen jó velem...

Már nem tudom, h mit akar...ő se tudja megfogalmazni pontosan, h mikor mit szeretne, de hosszú távon közösek a céljaink. Egyelőre nagyin gyerekesnek érzem a hozzáállását :(

Pedig azt mondja, h kényelmetlen már neki otthon.

2020. febr. 2. 16:09
 8/9 1Léna ***** válasza:

Fontos és nagyon nehéz kérdés.

Te már pontosan tudod mit szeretnél, van életcélod és az a kérdés, hogy a fiú aki alkalmasnak tűnik arra, hogy a célod megvalósuljon, utánna is alkalmas lesz e a közös életre?

Ha megvalósul a célod, és lesznek gyermekeitek az újra átformálja az életeteket.

Képes leszel együtt lenni Vele, jóban-rosszban, egészségben-betegségben? Képes vagy fáradozni az Ő boldogságán? Te szereted Őt annyira? Vagy nagyon durván fogalmazva csak eszköz lenne a céljaidhoz? Ebben az utóbbi esetben lehet, hogy mindkettőtötök csaladkozni fog.

Kerülj tisztába elősször önmagaddal, a saját érzéseiddel, azután hallgass a szívedre, hogy boldogan élhessetek akár együtt akár mással.

Ui. Ha Te úgy látod, hogy Neki változnia, kellene, de Ő nem érzi ennek a szükségességét, és nem dönt arról hogy megváltozik addig nem lesz változás. Ha Te változol és jobban szereted azaz az Ő szeretetnyelvén szereted, akkor a szereteted viszonzásaként, felismerheti a változásának szükségességét.(Thomasz Gordon alapján)

2020. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én imádom, mindent megtennék érte, tudon hogy ő az igazi. Semmiben sem akarom megváltoztatni. Imádjuk egymást, mindketten elfogadjuk a másikat és támogatjuk is egymást. Igyekszem az ő szeretetnyelvén beszélni, ami nekem sokszor nehéz, de azt mondja, h ezt nem érzi. Egyedül csak az a baj, h nagyon kényelmes ember, ami késlelteti az önállóságát és mindent 100x mérlegel, tehát az összeköltözés is ki tudja, h mikor jön el, amikor én már rég készen állok.
2020. febr. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!