Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viccelődik barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viccelődik barátnőm ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Nem is értem ,hogy tud ilyenekkel viccelödni multkor olyat mondott, hogy "Majd ha egymásra ununk szakitunk..."

meg "Majd szolj ha jössz, ne hogy meglásd a másik pasim"

Tudom ,hogy csak viccel de nekem ilyenek eszembe se jutnának mert csak megbántanám vele. Féltékennyé akar tenni vagy mi? 24F-19L és fél éve vagyunk együtt.



2020. febr. 2. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi 5 éven át mondogattunk ilyeneket a párommal soha egyikünk se sértődött meg vagy lett féltékeny. Ettől függetlenül lett végül vége de tettünk megjegyzést egymás alakjára vagy bármi másra is amivel lehet egymás vérét szívni kicsit. Én olyan párt szeretnék aki hasonlóan fogja fel az ilyesmit mint én mert különben tényleg sértődés lesz a vége. Egyszerűen ez is a humor egy formája. Mondd meg neki hogy te az ilyen poénokat nem szereted.
2020. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nekünk is van ilyen belső poénunk: neki a titkos másik barátnőjét Zsófinak hívják, nekem napirend szerint van beosztva Csaba, Géza, Ödön... Mikor milyen név ugrik be :)


A szakítással nem szoktunk poénkodni.


Ez tényleg csak vicc, nem kell felkapni a vizet. De ha nagyon zavar, akkor ülj le vele megbeszélni, hogy ezeket inkább hanyagolja.

2020. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ne legyél ennyire karót nyelt.. ez csak vicc, legyél benne partner.
2020. febr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk hasonlókkal viccelődni, pedig már 10 ève házasok vagyunk.

Pl. Mikor kiderült, hogy másnap mègsem kell dolgoznia menni, "akkor holnap itthon leszel, óóó akkor mondhatom le a szeretőm...

De ő is szokott ilyeneket mondani. Nem sűrűn, de előfordul. Nem kell mindent olyan komolyan venni.

2020. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló viccelődés. Csakhogy egyszer gondoltam meglepem, és bemegyek elé a munkahelyére. Úgy fél órával előbb ott voltam, de a kocsiját nem láttam sehol. Felhívtam és állítólag elindult haza, mert elszöktek. De várjam meg, mert visszajön akkor. Nem vártam meg, mert túl jó volt a vonal, ha valaki vezet azért valamennyi motorzaj azért hallatszik a telefonban.
2020. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!