Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet meg ebből normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet meg ebből normális együtt éles?

Figyelt kérdés

Párommal négy éve vagyunk együtt, már együtt is lakunk. Elég nehezen indult a mi kapcsolatunk, ő meg a volt párjával és gyermekével élt amikor mi megismerkedtünk. A napokban kiderült hogy nekem akkor volt egy férfi akivel le feküdtem, évből óriási balhé kerekedett. Bevallottan mindent, holott akkor meg nem velem volt 100%osan. Most folyamatosan kutakodik, több férfi ismerősömet is megkereste.

Hogyan tudnám leállítani? Nyilván rosszul esett neki amit én meg is értek, de hogyan tudjuk ezt magunk mögött hagyni?

Válaszokat köszönöm


2020. febr. 3. 05:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ez ki 4 év után? Illetve lehet közte és a volt asszonyka között is volt valami mikor még együtt laktak csak az nem derült ki.
2020. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szeretője voltàl, közben az asszonyt is kurogatta meg tèged is.

Nincs erkölcsi alapja a felháborodásnak. Ha a nejèt csalta téged is megcsal, és te is leszel szerető csak idő és alkalom kérdése.

2020. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akivel megtörtént az most a volt párjával ismerkedik, így derült ki

Tudom hogy volt köztük is szex amíg ott lakott. Csak nárcisztikus személyiség összes jele mutatkozik rajta, és most én vagyok a rossz.

2020. febr. 3. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!