Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a rossz fej?

Figyelt kérdés

Párom szerint nem vagyok jó fej mert megsertodom olyanokon amiken ő viccel, és en nem veszem a poént.

Pl

Ma van a nevnapja. Múlthéten is kérdeztem mit kér "meglepetésnek", van e valami vágya, most nem jutott eszembe semmi.

Mondta nem kell semmi. Még hétvégén is többször kérdeztem, főzzek e valami finomat, vagy süssek egy sütit. Erre ő. Nem, nem kell.

Ma reggelinel megettem egy avokádót es öt nem kérdeztem kér e.

Erre dobja ki a héját, megjegyzi "viccesen" , biztos ez volt a nevnapi meglepetésem.

Mondom azt mondtad nem kérsz semmit, most miért kell szemrehányást tenni?

Erre ő : csak vicceltem..

??


2020. febr. 3. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Jezusom, de frusztralo lehet veled elni, szerencsetlen parod...
2020. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Na, ezért nem tudok nőkkel barátkozni nőként. A felének ilyen sértődős nyafka pitsahumora van, amitől viszket a tenyerem.
2020. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Pontosabban nincs semmi humora lol.
2020. febr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát tényleg nem veszed a poént!


Egyébként meg csak megerőltethetted volna magad a névnapjára, biztos jól esett volna neki!

2020. febr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Hat sztem nem volt vmi nagy poen. De viszont senki nem fogja azt mondani h jan de keszulj mar vmi meglepetéssel. Ennek ellenere szokas, megsertodni vszinuleg nem sertodott volna meg ha csinalsz neki vmit megis
2020. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha megkérdezed mit kér meglepetéskét az már nem lesz meglepetés. Ne legyél ilyen érzékeny mert szerintem ezekben a kis csipkelődésekben nincsen semmi amin így ki kellene akadnod. Ha nem tudod mit adj neki névnapjára vegyél néhány gyertyát kapj fel egy szép fehérneműt és kész ennek minden férfi örül.
2020. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ebben semmi. Egyébként ha te vagy a nő, a párod meg a férfi, akkor egy tanács: Ne kérdezd főzz, süss e neki finomat, mert erre 10-ből 9,5 pasi azt mondja nem kell. De ha megteszed magadtól, annak nagyon örülnek. ;)


Az meg, hogy most nem voltál humorodnál, nagy ügy. Nem mindenki van állandóan a topon.

Én se vagyok mindig humoromnál, ami egyik nap vicces, a másiknap lehet sértő. Ez hangulat, lelki állapot kérdése. Nem vagy gáz, de ezekről nyiltan tudni kéen beszélgetni, ha esetleg emiatt egy bugyuta vita alakul. Ilyenkor le kell zárni azzal, hogy "bocs, de most nem vagyok formában". Ennyi ;)

2020. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen, nekem is sokszor vért kell izzadnom, hogy megnevettessem az egyik női ismerősömet mert eléggé uborkaképű. De mentségemre szóljon hogy egy év alatt 3-4 alkalommal már sikerült. :D
2020. febr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Az avokádó egyébként egyérteműen vicc volt, te komolyan azt gondoltad, hogy egy gyümölcsöt fog venni neked névnapodra?
2020. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Itt a válaszolók fele el sem olvassa rendesen a kérdést?
2020. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!