Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nagyon rosszul esik, hogy nekem nem hagyja az anált, az exének meg hagyta?

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy a barátnőmnek olyan híre van, hogy 18-20 évesen elég kis ribis volt, azonnal alá feküdt a legnagyobb nőcsábász kanoknak, és még egy haverom is tudja, hogy az egyiknek az anált is hagyta.


A barátnőm úgy fogalmaz, hogy nagyon éretlen és szeretethiányos volt, folyamatosan rosszul választott, hagyta magát bántani, kihasználni. Az anál dologra azt mondja, hogy fájt neki és egyáltalán nem akarta, csak a srác kedvéért hagyta.

Mára megtanult olyat választani, aki tényleg komoly kapcsolatra akarja (jelen! :)), és azt is, hogy nem hagy többé olyasmit, ami neki rossz.


Csakhogy, szerintem totál inkorrekt velem szemben ez. Egy szemétládáért hozott áldozatot, nekem pedig hónapokig kellett udvarolnom, amíg hajlandó volt lefeküdni velem, és nem tudja értem megtenni, hogy évi 1-2x legalább összeszorítsa a fogát egy 15 percre, és hagyja az anált, amit annyira veszettül szeretnék és ezt nagyon jól tudja ő is.

Minden nap eszembe jut, és nagyon piszkálja a csőröm.

Megmondjam neki?


2020. febr. 3. 13:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
"Egy szemétládáért hozott áldozatot" Most meg te akarsz lenni ez a szemétláda, gratulálok!
2020. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Fajt neki az anal, te meg megdugnad.. Nagy kiraly vagy apukam. Ja nem.


Dugasd magad te is seggbe es ha nem faj, akkor kerd tole hogy hadd rakjad be oda is.

2020. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Egy barom vagy.Szorítsa össze a fogát?!Miért hagyna olyasmit ami fàj neki?Tudod, hogy egy mocskos önző disznó vagy?
2020. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, legalább rájön, hogy most is egy utolsó hulladékkal állt össze.
2020. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Természetesen én sokkal jobban vigyáznék rá közben, nem vagyok szemét.
2020. febr. 3. 13:26
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mutasd meg neki ezt a kerdest, es nem lesz több problemad, te kis homi pö-csike.
2020. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Szanalmas vagy szimplan, en ezek utan semmit nem engednek neked, nemhogy az analt.
2020. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fair.

Elmondta, hogy éretlen volt, azt sem tudta mit szeret, mit akar. Buta lány volt. Most már tudja mit szeret, mit akar az élettől, tőled.

Ezt várjátok, hogy elmondják a lányok hogy mit szeretnek, és hogy egymásért minden jót megtegyetek (ami a másiknak is belefér).

Nyúlj fel a fenekedbe, próbáld ki hogy az ujjad ha tövig be megy, milyen kellemetlen is az. Képzeld ezt el egy farokkal.

Van aki szereti, de nem ez a lány az.

Kérdezd meg, hogy soha nem lesz? És ha nagyon nem akarja akkor felejtsd e vagy az anált vagy a lányt.

Összeszorított fogakkal kibírni.. ki lehet de szerinted ez jó? Neked az jó ha neki fáj?! Nemár kérlek.

2020. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu kérdés jó nagy f a s z vagy
2020. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, megint belenyúlt szegény csaj...

Már ne is haragudj, de ha te képes vagy olyan dolgot tenni a barátnőddel, amit NEM akar és FÁJ neki, akkor neked nem való húsvér nő.

2020. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!