Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arrol a nőről, aki amikor elhivom kirándulni szakit velem, majd mikor ezer gondom van s azokat intézem akkor meg találkozni akar?

Figyelt kérdés
(na nem egetrengető dolog, de pl. kocsi lerobban nem tudok odamenni se nemhogy kirándulni, aztán egy határidős munka, meg elrolik ez az otthon s szerelőt kell hivni stb. akkor meg hivogat smst ir, s kitalálja h hiányzom neki s velem akar lenni?
2020. febr. 3. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
semmi,az ilyentől megkell szabadulni,végleg.
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szimplán egy idióta, szerintem ne foglalkozz vele. Vagy ha igen akkor hívd át és egyszer legalább add meg neki ami jár... aztán közöld vele hogy bocs de nem fog menni. :D
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ami jár? ugyérted hogy ugyanezt hogy ráérnék de inkább szakitok, vagy ugy érted hogy döngessem meg utoljára s dobjam?
2020. febr. 3. 17:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Fordíts hátat, azt vissza se nézz. Ezek a jelek nárcisztikus zavarra utalnak. Ha neked rossz, rárak 1 lapáttal, ha neked jó, akkor meg letöri a bajszod. Tehát azt élvezi ha neked keresztbe tehet. Kell ez neked?
2020. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3# A második, de úgy csináld hogy emlékezetes legyen a számára és rájöjjön hogy mit veszít veled.
2020. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kicsit más mint amit irsz. hogy részletezzem, oda akar jönni mondja szivesen van velem akkor is ha a segélyszolgálatra várok akik szervizbe viszik tréleren a kocsi, kérdezi hol vagyok odamegy mert velem akar lenni. a határidős munkánál azzal faggat mikor lesz szunet, mert ő képes egy orát odautazni hogy a 15 perces szunetemben velem legyen, s utána egy orát hazautazni, annyira szeret. vagy velem egyutt várná a szerelőt, amikoris semmit se lehet lényegében egyutt csinálni. de egy felhőtlen kikapcsolodo kirándulásra nem akart jönni, s akkor egy valahol ott alvos kirándulás még fel se merult. szoval ezt nem értem, hogy nem kikapcsolodni akar velem, kikapcsolodásos helyzetekben nem akar velem lenni, de azért mindent megtenne hogy feszult helyzetben velem legyen? oké dobjam, én se tudok jobbat de probálom megérteni, miez az egész. van valami tipp? a nárcistikus jegy nagyon stimmel nagyon ráillik, csak ezt nem értem, miért csak akkor akar velem lenni amikor gond van?
2020. febr. 3. 17:10
 7/11 A kérdező kommentje:
4-esnek irtam ezt a hosszut. a döngetés is jo ötlet:))) csak sajnos ennél többre vágynék...:(
2020. febr. 3. 17:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez játszadozás részéről, a bolondját járatja veled.

Ha akarsz még neki esélyt adni, akkor várja ki míg alkalmas lesz neked.

2020. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazábol nem akarnék, csak nem értem, miért jo ez neki...
2020. febr. 3. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Én hagynám, ez a lány olyan mint egy 16 éves kisgyerek. Kell ez neked?
2020. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!