Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok /nők akiknek játékfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok /nők akiknek játékfüggő a párja, hogy bírjátok? Mennyire rontja meg a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom amint hazajön a munkából, rágyújt egy cigire és már nyomja is a játékot.

Ezt csinálja szinte minden nap: hazajön , cigi, játék, vacsi ismét játék és este mire feljön hozzám , már 10 óra, befekszik mellém folytatja a telefonnyomkodással és ennyi.

Szinte csak az evés miatt áll le a számítógéppel.

Lenn állandóan nyitva hagyja az ajtót, jéghideg van a lakásban mert túlmelegszik a gépe...

ma is kabátban kellett vacsoráznom és már szaladtam is az emeletre mert nem tudom elviselni.

Amikor vizsgaidőszakom volt , akkor nem zavart annyira, mivel én is tanultam, és jó volt a tudat, hogy amíg én tanulok ő itthon van játszik.

Örültem , hogy nem kocsmázgat annyit, mint anno amikor összejöttünk.

Viszont most tél van ami megint nehezebb időszak ebből a szempontból hiszen folyton ezt a hülye játékot játszák.

Igazából nem is lenne ezzel gond, csak ugye sokszor zavar, hogy kb egész nap ez megy.

Ha kérem segít, megcsinálja amit mondok, elmosogat felsöpör de kb ennyi és azt hiszi, hogy ő milyen rendes, hogy segít nekem a házimunkában.

Azt nem látja , hogy mennyi más munkát kell nekem mellette csinálni.

Ha én is ezt csinálnám amit ő szaladna az egész ház.

Az a baj, hogy mostanában már takarítani sincs sok kedvem, egyre többször úgy hagyom a mosogatnivalót is mert már nem érdekel és dühös vagyok.

Nem érzem magam nőnek sem mellette, mert ha ruha nélkül mászkálok a lakásban sem érdekli amíg megy a játék.

Számtalanszor volt már olyan , hogy észre sem vette, amikor szexi kis ruhában mentem le a konyhába.

És nem mellesleg, babát tervezünk, de hát hogy is jönne össze, ha egyszer nincs kedve mostanában ilyesmihez.

Már egy ideje észrevettem , hogy nem foglalkoztatja a dolog.

Szinte látom rajta, hogy lusta vagy nincs kedve vagy nem tudom mi a baja.

Egyszerűen kezd teljesen elmenni az önbizalmam, már azt sem tudom , hogy vonzódik e még hozzám...

lehetséges , hogy a játék ennyire kiöli egy férfi libidóját?

Igazából már dühös is vagyok rá , mert úgy érzem ez a hónap is kárba veszik mert egyszerűen magától alig kezdeményez, nekem meg már semmi kedvem kezdeményezni.

Kihathat egy férfire ennyire a játékfüggőség vagy valami más lehet a probléma?



2020. febr. 3. 19:03
 1/7 A kérdező kommentje:
amúgy megköszönném ha férfiak is válaszolnának, hátha ti jobban értitek mi zajlik ilyenkor bennetek.:)
2020. febr. 3. 19:05
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel nyomja a párod? :D Amúgy a játékba akkor menekül az ember ha az élete valamiért nem jó és csak ott tud kikapcsolódni. Amúgy tényleg elég szánalmas, ahelyett hogy örülne hogy ilyen klassz párja van, tojik a fejedre és inkább játszik. :(
2020. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Mivel játszik?? Én is függő vagyok, lehet, hogy tudnánk multizni! :D
2020. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Férfi?

Már bocs, de inkább egy éretlen kis hülyegyerek.

Gondolom 20-on éves korban van, agyilag sok csodát ne várj még egy ilyen korú fiúcskától.

Sok lány/nő ezt unja meg, és gondolkodik tovább az idősebb korosztályban.

2020. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 még véletlenül se a pénz miatt áá neem... :"D
2020. febr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ismerős! Párom dettó, hazajön, munka után egyből gép elé, telefonnyonkodás ha nem gép és még filmezés alatt sem teszi le a telefont!!! Annyiszor kértem már, hogy segítsen itthon, nem csak játékból áll a világ. Eleinte nem volt ennyire durva a szitu, kb 2 éve állandó jelleggel nyomkodja a telefont hozzá van nőve a kezéhez... Kérdeztem már tőle, hogy mit kap a játéktól, amit a valóságban vagy tőlem nem? Igazából nem tudott válaszolni, de én azt gondolom, hogy ott nagyobb sikereket ér el a napi 5-6 óra telefonnyonkodással, mint a valóságban 8-10 óra munkával. Ott látja magát a ranglistán, látja hogy mennyivel jobb a többieknél, stb. Szerintem ez az, ami annyira beveszi az embereket a játékba. Próbálj meg vele beszélgetni erről, megkeresni a probléma forrását és rávilágítani. Akkor talán észbe kap a párod, hogy ez így nem élet.
2020. febr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Pontosan ugyanez volt nálam is, amit leírtál. Együtt éltünk. Állandóan játszott, kb. a cselédje voltam, ha megkértem, hogy segítsen a házimunkában, még ő volt felháborodva. Ha kezdeményeztem nála, képes volt elutasítani, hogy visszaüljön a géphez. Aztán az utolsó 4 hónapban nem is voltunk együtt, még ha meg akart puszilni is elhajoltam. Sokat dolgozott, de sosem volt pénze, mert mindent gépekre és játékokra költött.

Másfél évig tűrtem, aztán szakítottam. Legjobb döntés volt. 30 éves férfitől ez szerintem szánalmas, nem tudtam volna elképzelni vele az életem hosszútávon.

2021. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!