Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem akarok semmiféle védőoltást?

Figyelt kérdés

Mostanság csak maszkban megyek utcára, és emiatt a párom folyamatosan szekál. Nemcsak a koronavírust nem akarom elkapni, hanem az influenzát sem. Folyamatosan mondja, hogy van oltás influenzára, de én ilyeneket soha nem fogok magamnak beadatni. Koronavírus ellen sem (már ha lesz). Erőszakoskodik, hogy de igen, erőszakosan kéri a miérteket.

Hogyan állítsam le?

Köszi.


2020. febr. 5. 19:52
 1/7 The pale emperor ***** válasza:
84%
Na takarodj
2020. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Talán ne menj maszkban utcára, így nem tudná mindenki, hogy bolond a csaja és akkor nem szekálna az oltással.
2020. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Talán az immunrendszeredet kéne erősíteni, nem szájmaszkban járkálni.


Immunerősítésre ajánlom: Béres csepp extra napi 10 csepp, narancs, citrom, gyömbér, méz, fokhagyma, lilahagyma, pálinka, gyógynövényteák, vitaminok, gyümölcsök, zöldségek.

2020. febr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért zárná ki egymást a kettő?
2020. febr. 5. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Idióta vagy; nem kár érted. Teljes mértékben megértem a párodat. Ő legalább törődik veled, míg te szembe pisálsz az egész tudománnyal, többet tudsz a világról, mint több ezer év orvoslás. Tudom, meg akarnak ölni gyógyszerekkel.. beavatkoznak az élet természetes körforgásába. No, akkor itt az ideje kivonni magad a forgalomból.
2020. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyeneket?
2020. febr. 5. 20:04
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Azért, mert ha erős az immunrendszered, akkor nem is leszel influenzás és akkor teljesen felesleges a szájmaszk.


Ne vedd el a lehetőséget másoktól, azoktól, akik tényleg rászorulnak, pl. gyenge immunrendszerű komoly betegségben szenvedő betegek elől. Hiánycikk lett a szájmaszk. És lehet, hogy pont a rászorulóknak nem jut a magadfajták miatt.

2020. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!