Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartanátok ki egy ember mellett?

Figyelt kérdés

Van egy lassan 5 éves kapcsolat, ez alatt az idő alatt nagyon sokszor szétmentünk, legtöbbször "apró" hülyeségek miatt, de kétszer volt nagyobb probléma is, de a férfi mindig visszajön hozzám, kibékülünk. Az első 2 évben mindig kaptam virágot tőle, észben tartotta, hogy mennyi ideje vagyunk együtt stb. Mostanra már virággal sem lep meg és még azt is megkérdezte, hogy most 3 vagy 4 éve vagyunk együtt?! Én szeretem a rendet, tisztaságot, ő meg nagyon szétszórt, rendetlen, és ha rászólok akkor nem tetszik neki, az elmúlt egy évben ez nagyon sokszor vita is volt. Sokszor azt érzem, hogy csak azért jön vissza mindig amikor összeveszünk, mert nem akar egyedül maradni vagy mert addig jó leszek még ameddig más nem jön neki össze a hátam mögött. Ahányszor összeveszünk mindig összepakol és elmegy a szülői házukba haza. Persze tudom 2 ember kell mindenhez..

A telefonját mindig viszi mindenhova, mikor kérdeztem minek, az volt, hogy mert az üzlet miatt.. el is kértem a telefonját átnéztem, de semmi olyat nem találtam, a kódját tudom neki azt nem titkolja. Ti meddig próbálnátok mentegetni az ilyen kapcsolatot? Van értelme egyáltalán?


2020. febr. 5. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk az en telefonomat tuti nem nezegetned, fo a bizalom...
2020. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Az első apró baromság miatti szakításnál vége lett volna. Ahol ilyen van azt már nem kell mentegetni.
2020. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

"azért jön vissza mindig amikor összeveszünk, mert nem akar egyedül maradni vagy mert addig jó leszek még ameddig más nem jön neki össze a hátam mögött."


N véletlenül érzed ezt. A leírás alapján nem szól semmiről ez a kapcsolat, már csak a szakítás-bekülés okozta minimális adrenalin tartja fenn. Tök felesleges menteni az ilyet.

2020. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Nem
2020. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
A férjem mellett (16 év, nulla szakítás/szünet/időkérés/nevezzük bárhogy) tűzön-vizen át. A te esetedben a következő elcuccolás után nem engedném vissza.
2020. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez elég se veled, se nélküled helyzet. A párommal ha össze is veszünk, soha nem merül fel a szakítás, mert megbeszéljük a dolgot. Apró súrlódás természetes két ember között, de az, hogy ha balhé van, akkor összecuccolok, az nem okés. Az elmondásod alapján elég különbözőek vagytok, ami nem segíti a helyzetet. Ha legközelebb is összevesztek és menni akar, menjen - de ne engedd vissza. Aki maradni akar, azt elüldözni sem tudod :)

A telefonról csak annyit, hogy beteges átnézni. Párom minden jelszavát tudom, a gmail-es fiókja a telefonomon van, mert ha sürgős üzenete jön én hamarabb látom (a munkahelyén nem nagyon ér rá), és felhívom, hogy xy írt (általában munka ajánlatokat kap). Önszántamból soha nem nézném végig a beszélgetéseit. Ha épp használom a telefonját (jobb a kamerája) és írnak neki, oda is adom neki, mert nem akarom látni, kivel mit beszél. Egy kis magánszféra szükséges mindenkinek.

2020. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!