Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom eldönteni, hogy van-e barátom vagy nincs?

Figyelt kérdés

Kb. 1-1,5 hónapja ismerem, nagyon új még a dolog, de nagyon jól indult.

Többször is aludtunk már egymásnal, főzött nekem, érdeklődő volt, aranyos volt, stb, meg egy mondatábol az is kiderult, hogy már úgy tekinti, hogy együtt vagyunk.


Aztán most hétfő óta nem tudom, hogy mi van.

Egy napig nem is válaszolt, és aztán irta kedd reggel, hogy bocsánat, nagyon fáradt voltam, és betegnek érzem magamat, egyetem után egyből mentem haza, vissza az ágyba.

Azóta még beszéltünk pár sort, és ennyi, tegnap délután óta megint el van tűnve.


Nem azt várom, hogy egész nap írkaljon, de jól esne, ha mégkérdezni, milyen napom volt, ha szeretne találkozni (nyilván majd ha kicsit jobban lesz), de ez így most elég csalódás nekem.


Szerintetek mit gondoljak?


24L


2020. febr. 6. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Többször megdugott, valószínű hogy ennyi volt neki a móka ha nem beszél másként a kapcsolatról.
2020. febr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Látogasd meg, nézd meg, hogy mennyire beteg.
2020. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Van az úgy, hogy az ember annyira rosszul van, hogy nem az a legfontosabb dolga, hogy írkáljon. Persze, lehet, hogy ennyi volt, meg az is, hogy tényleg beteg. Azért még ne temesd a dolgot! Írj rá, kérdezd meg, jobban van-e már!
2020. febr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akartam valami komolyabbat egy nőtől, másfél hónap után nem tudtam annyira beteg, fáradt lenni, hogy ne keressem azon a szinten, amit te is elvársz.
2020. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Ezaz, az ember még kórházból is ír a párjának. Normalis emberek ugy ertem. Van aki ugy se ir a felesegenek, hogy 20 eve egyutt vannak, mert epp masik novel van. Mindenki mas. Lehet attol meg egyutt vagytok, hogy szarik a fejedre. Engem az erdekelne, hogy szeret-e, nem pedig az, hogy mi a kapcsolat statusza.
2020. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Miért nem kérdezed meg te, hogy milyen napja volt? Hogy jobban van - e, van e valamire szüksége?

Komolyan ha beteg és pihenne, az lenne az elsődleges dolga hogy a friss kapcsolatának jelentsen?

Nem akarlak bántani tényleg, sőt, szerintem egyenesen hülyeség az hogy akkor tuti megcsal. Én 4 éve vagyok együtt a barátommal, ha beteg vagyok vagy akár csak megjött és fáj a hasam és le akarom kötni magam mondjuk egy sorozattal, akkor azt nézem és nem neki írok. Tudom, nálatok még friss a kapcsolat, de ez sem azt jelenti, hogy folyton egymáson kell lógni.

2020. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az exem is ilyen volt egyébként.

Egyszer 3 nap alatt annyi volt a beszélgetés, hogy küldött egy videót, ahogy fekszik a Margitszigeten részegen, és ennyi.

És még ő volt kiakadva, hogy ő azt hitte, minden rendben van. Hát igen, csak éppen a barátaimmal is többet beszélek...

2020. febr. 6. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Voltál már nála vagy csak ő ment hozzád mert gyanús hogy a pasi az a típus aki bizonytalansággal próbál manipulálni. Beteg? Ilyenkor kellett volna neki mondani várj drágám megyek ápolni. Ha csak talonba tart akkor kifogasokat keres de nem akarlak elkeseríteni de az ilyen pasit várja otthon valaki. Nincs ténylegesen felvállalva a kapcsolat. Miért? Meg kéne majd tudakolnod mert ne vesztegesse már az időd és ne manipuláljon bizonytalansággal. Ismerem az ilyenfajta pasit hidd el nem akarsz ilyenbe lenni mert nagyon sz*r.
2020. febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Jobban meg kell valogatni kikkel jossz ossze.
2020. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem párkapcsolat, szóval, barátod nincs, csak valaki, aki megdugott párszor.
2020. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!