Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti felrúgnátok egy jól működő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felrúgnátok egy jól működő kapcsolatot, ha nincs már szerelem?

Figyelt kérdés

A párommal még az egyetem alatt jöttünk össze, azóta eltelt 7 év. Együtt élünk és már teljesen megszoktuk egymást. Nincsenek mindennapi konfliktusaink, gyakorlatilag olyanok vagyunk, mint két barát. A párom már a lánykérést tervezgeti, de én nem tudom, hogy mit kéne tennem. Nem vagyunk egymásba szerelmesek, ez egészen biztos. Nem vonzódunk egymáshoz, egyszerűen már nem kívánjuk egymást. Vannak boldog pillanataink, de nem vagyok benne biztos, hogy ő az, akit a férjemnek szeretnék. Másrészt a barátnőim irigykednek, hogy mennyire jó hozzám a párom és az ő kapcsolataikat és a csapongásaikat elnézve lehet, hogy később én se találok olyat, aki megbecsül. Nem vagyok már annyira fiatal, ha családot szeretnék, akkor egy pár éven belül muszáj ehhez partnert találnom, de lehet, hogy csak elvesztegetem az éveimet.


29N


2020. febr. 6. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Senkibe sem leszel örökké szerelmes. Ez az érzelem elmegy idővel. Szenvedélynek kell megmaradnia. Az baj, ha nem vonzódtok egymáshoz, próbáljátok ezt rendbe rakni.
2020. febr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj szerintem olyan nem is nagyon lesz,hogy valakivel 7-10 év után is azt fogod érezni állandóan ,hogy de szerelmes vagyok,de kívánom minden egyes percben stb...

Végülis ez a normális,ha már nem érzel úgy iránta.

bár azt írod nem kívánjátok egymást? az azért már durva,ha soha nem is?! Az én szüleim még mindig képesek 30 év után is naponta szexelni.

Szerintem ez személyiség kérdése,hogy ki képes folyamatosan harcolni,tűrni,változni,másikban keresni a szépet s jót,akarni vágyni ugyanúgy ,mint az elején. Van aki erre nem képes.

Kockáztathatsz,hogy talán a Bélával más lesz,de van egy érzésem ,hogy nem.

2020. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha már most így érzed ne hezitálj,nem érdemes hoszú távra terveznetek.

Az természetes,hogy megszoktátok egymást, az is,hogy nincs már az a nagy fellángolás, de az gond, ha 7 év után nem érzed azt,hogy szerelemmel szereted,és az is,hogy nem vonzódtok egymáshoz.


Van még pár éved a gyerekvállalásra,nem kell ott az a lánykérés, beszéljetek őszintén az érzéseitekről egymásnak.

2020. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tiril ***** válasza:
44%

Általában a nők vágynak az újra és a szenvedélyre. Abban igazad van, hogy ha vonzódás nincs meg akkor szinte bukta az egész, de ez még nem azt jelenti,hogy másfelé kéne egyből keresgélni.

Sajnos a mai világban a kapcsolatokat a tárgyakhoz tudnám hasonlítani, újonnan örülök neki aztán megunom és kidobom, ez lett a divat. Ha már egy kicsit küzdeni kell a kapcsolatért, az már úgy nem buli, könnyebb mást keresni.

2020. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jól működő kapcsolat.

Nem romantikus képzelgésekkel rendelkező kislányként mondom ezt, hanem 28 éves vagyok, és szintén 7 éve kapcsolatban vagyok. Hát, a tiedhez képest ég és föld. Attól, hogy a barátnőid link alakokat választottak, nem kell felértékelni a langyos sz.art (már bocsi :/).

2020. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem érzed kicsit az ellentmondást a nincs szerelem és a jól működő kapcsolat között?


Amúgy az természetes, hogy a szerelem lappang. Mindig is lappangani fog, ha az ember valakivel éveket húz le. De nem szűnik meg és jelen van a vonzalom is. Amiről te írsz, az inkább elhidegülés. Helyre lehet hozni, de kemény, főleg ha évekkel később jut az ember eszébe, hogy megtörtént. Így tényleg nincs értelme egy kapcsolatnak.

2020. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

A 4. Írja le tökéletesen jól.

Kicsi az esélye hogy a 30 as korosztályból találsz normális pasit. Vagy mind komoly kapcsolatban van, vagy már nős. A selejtes, elköteleződést nem vállaló pasik között válogathatsz.

Ha szakítasz akkor nagyon sok idióta ágyában fogsz megfordulni és ha nagyon szerencsés vagy akkor talán .....

Közben 10 év úgy eltelik hogy észre sem veszed.


Ha a mostani kapcsolatod nem tudjátok közös erőfeszítéssel, kompromisszumokkal jobbá tenni akkor szakíts.

Ami megvan azt megjavítani kell, eldobni csak akkor ha javíthatatlan.

2020. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat, hogy ô mit gondol, hogy látja a kapcsolatotokat. Együtt döntsétek el, hogy hogyan tovább. Lehet, hogy érdemes lenne elmenni párterápiára, lehet, hogy elölrôl kéne kezdenetek az ismerkedést. Csak rajtatok múlik, hogyan tovább.
2020. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kell sajnálni az energiát a kreativitásra, részedről sem. Ha az unalomnak átadod magad te is és párod is, akkor a sokadik kapcsolatotokban is ez lesz, ezért pedig egy stabil kapcsolatot nem érdemes feldobni. A monotonitást kezelni kell, ha pedig mindig amcsi showtime-ot szeretnél, akkor olyan férfit kell keresni, aki szintén élvezni és gyakorolja minden nap ezt az amcsi showtime stílust :).34N.
2020. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy már úgy érzem motivációnk sincs, hogy javítsunk. Nem vagyok boldog és félek, hogy benne ragadok majd egy semmilyen kapcsolatban. Másrészt ott vannak az aggályaim, ráadásul lehet, hogy csak nem tudom kellően értékelni a párom.
2020. febr. 6. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!