Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom "látványosan lekapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom "látványosan lekapott" a volt barátom előtt. Szerintetek csak átver?

Figyelt kérdés
Találkozóra mentem a barátommal, megbeszéltük. Úton felé összefutottam a volt barátommal, megállított, mondta a hülyeségeit, amit régen. Próbáltam tovább menni, de erőszakos volt, közben megérkezett a barátom, kihúzta magát, ránézett ilyen tudjátok, mint amikor kakaskodnak a csávók, de egyetlen szót sem szólt. Szóval így a volt barátom kicsit hátrébb ment és akkor odafordult hozzám és megcsókolt, majd átkarolt úgy, hogy ő legyen köztem és a volt barátom között, így mentünk el mellette, miközben végig "úgy" nézett rá. Amire ő azt mondja, meg akarta mutatni neki, hogy már az "övé vagyok". (Amúgy ismerik egymást, vagyis régen volt köztük balhé.) De én arra gondoltam, hogy összejátszanak és csak velem szívóznak és talán ez valami fogadás vagy nem tudom. Mivel a volt barátom ki akart használni és erőszakos volt velem, a mostani barátom utálja és azt mondta, csak egyszer fussak vele össze.. De most lényegében nem mondott neki semmit. Szerintetek mit jelenthetett ez valójában?

2020. febr. 6. 17:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mármint a volt barátom kicsit hátrébb ment, és akkor a barátom odafordult hozzám ..

Ez kicsit félreérhető lett.

2020. febr. 6. 18:02
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Milyen buta vagy. :D Örülj neki hogy megvéd az erőszakos volt barátodtól.
2020. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én persze, örülök, nagyon megnyugodtam, mikor odaért, mert már féltem, hogy megint bántani fog a volt barátom.

De jobban átgondoltam és mi van, ha ez színjáték volt vagy nem tudom:/

2020. febr. 6. 18:15
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kicsit paranoid vagy, mégis mi okuk lenne összejátszani ellened?
2020. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Megvédett! Ahogy a szituációt olvastam egyértelmű védő

reakció volt. Csak az a mondata furcsa volt hogy azt mondta, hogy meg akarta neki mutatni, hogy te az övé vagy már. Ez olyan birtoklóan hangzik de ez a mondat valójában több értelmű. Nem tudom miért gondolod ezt attol hogy nem szóltak egymáshoz. Tekintélyt parancsoló volt hogy hagyjon téged békén, ez szerintem jó reakció, megoldotta konfliktus nélkül. Inkább örülj neki, hogy véd és úgy hogy nem verekszik. Az intelligencia ott kezdődik ha egy férfi úgy tud megvédeni hogy nem verekszik. A verekedős férfi amúgy is taszító mármint aki kakaskodik. A verekedés amúgy is necc mert azzal nem segít rajtad ha utána meg feljelentik testi sértésért. Csak úgy tud segíteni ha melletted van fizikálisan és van EQ-ja és IQ-ja.

2020. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Megvédett... ti csajok szoktatok igy összejatszani a apsik azért másabbak! Ne magadból inulj ki!
2020. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se agyald túl. Megvédett, örülj neki.
2020. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, alig bírtam kiszabadulni a volt barátom markából, kissé paranoid vagyok.

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam. De én bízom amúgy benne, de a volt barátomban is bíztam.

Oké, akkor nincs semmi.

Köszi mindenkinek:))

2020. febr. 6. 19:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a tini párkapcsolatok kategória.
2020. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem is tinik vagyunk..

én 23 N

Ő 28 F

Volt barátom 25 F

Sajnálom, ha gyerekesnek tűnik a félelmem.

2020. febr. 6. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!