Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik legyen az evfordulonk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik legyen az evfordulonk napja, ha parkapcsolatban ismertem meg es par honapig szeretom volt? 29/n

Figyelt kérdés

1 eve lesz marcius elejen hogy megismertem az interneten, akkor beszeltunk eloszor. 1 honap mulva talalkoztunk, majd se veled se nelkuled lett a viszony, tele bizonytalansaggal raadasul meg benne voltam a kapcsolatomban. Majus vegen elkoltoztem tole, kimondtuk, hogy vege es igazabol onnan lett felhotlen a kapcsolatunk az akkori szeretommel, aki ma eletem eddigi legnagyobb szerelme. Alapvetoen ugy gondoltuk, hogy tartsuk az evfordulo napjanak azt a napot mikor eloszor ram irt, mert azota annyi minden tortent, taliztunk, megszerettuk egymast, felreleptem , elkoltoztem az extol..ezek kozul melyiktol lenne realis szamolni a kapcsolatunkat? Szerintem onnan miota kulon vagyok az extol es tenyleg minden happy, de akkor meg mi van azzal a fel evvel amig talalkozgattunk? Azt is egyutt eltuk meg

.ne szamoljuk mintha nem is lett volna? Fura...en ilyenbe nem voltam meg, segitseg kellene.


2020. febr. 6. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen esetben nem ünnepelnék évfordulót. Mindkét verzió gáz.
2020. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Szeretnéd megünnepelni annak az évfordulóját minden évben, hogy egy rossz kapcsolat romjaira építetted ezt?
2020. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Jesszus! Ha 15 évesen ezen problémáznál, talán megértenélek... na de 29 évesen tényleg ezen kell görcsölni??? Inkább gernicet növesztenél...
2020. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi en nem osztasban kertem sehitseget es a 3mas felallas velemenyetezeset sem kertem. Ezen tul vagyunk. Nem tudjatok a korulmenyeket ugyhogy nem kell itelkezni. Evfordulot mindenkepp kell unnepelni, hisz szerelmemmel vagyok, azzal az emberrel akiert igen csak megerte ott hagyni egy regota szarul mukodo kapcsolatot. O es en, a kapcsolatunk mindenkepp megerdemel egy evfordulot , nem csak az aki egyedullakoent jott ossze a parjaval. Gondolom a negativ velemenyezok se szent eletu emberek . Tehat ha van otlet varom, ha nem akkor nem muszaj írni. Tudtommal nem kotelezo a platform. :)
2020. febr. 6. 19:27
 5/7 Hamvas rétihéja ***** válasza:
81%
Az alapján, hogy mikor írtad ki a Facebookra, vagy mikor posztoltad ki az első közös képet.
2020. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindkettőt megünnepelhetitek szolidabb keretek között, de én hivatalosnak onnantól mondanám, amikor véget ért a korábbi kapcsolatos.
2020. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Legyen màrcius elseje, vagz feb q4 Valentin nap 💓💔💕
2020. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!