Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Félek hogy tönkre fog menni a házasságunk.

Figyelt kérdés
A férjemmel gyereket terveztünk. A gyermek megszületett már 3 éves. Szülés után a férjem megvárta a kötelező időt amíg az orvos azt mondta hogy nem lehet szex utána próbálkozott nálam de én nem akartam. 2 hónap után eléggé rá ripakodtam hogy folyton csak azt akarja és hogy nem is igazi férfi. Véletlenül az szaladt ki a számon hogy legalább tudna rendesen megcsinálni. Fogalmam nincs miért mondtam ilyet mert nagyon jó volt a szex annyira hogy sokszor kezdeményeztem én a dolgot. Akkor a próbálkozások abba maradtak. Néhányszor esténként próbált hozzám bújni. Akkor megint ideges lettem és leteremtettem hogy megint azt akarja és hagyjon meg most fáradt vagyok. Ilyet se tudom miért vágtam hozzá mindig érzelmes és bújós típus volt. Volt hogy órákig csak ölelkeztünk és beszélgettünk. Több olyan dolgot mondtam ami biztos hogy nagyon rosszul esett neki. Most minden elmaradt ami volt. Mindig úgy aludtunk hogy szorosan összebújva. Most megtartja alvásnál a 30 centi távolságot, nap közben nem ölelget és csókolgat mint régen. Hiába hívom aludni hogy már nem kell figyelni a gyerekre ő is alszik azt mondja majd jön és többször előfordul hogy már csak akkor fekszik le aludni ha én már alszok. Köszönésnél már csak egy puszit ad a számra de az is többször előfordult hogy csak az arcomra. Próbáltam megcsókolni de elhúzza a fejét mintha csak puszit akartam volna adni. Hiába próbálok már én kezdeményezni mindig azt mondja hogy fáradt meg most úgysem tudna teljesíteni. Régen együtt főztünk mindig örömmel jött ki hogyha főzni akarok akkor főzzünk együtt. Már sokszor ki sem jön megnézni hogy haladok az ebéddel amíg főzök addig ő a gyerekkel foglalkozik. Mindig együtt ettünk. Már jó ideje nem. Öröm volt látni milyen jó ízűen eszi a főztömet és mindig csókokkal és ölelésekkel köszönte meg. Most póker arccal megeszi ha egyáltalán eszik és annyit mondd hogy köszönöm szépen elpakol maga után és megy a "dolgára". A születésnapja mindig úgy telt hogy együtt töltöttük és szeretkeztünk. Most megkérdeztem mit tervez a születésnapjára az volt a válasza hogy babusgatja a gyerekünket. Ha húzogatta a hátát tudtam hogy fáj neki. Legutóbb mikor húzogatta a hátát gondoltam megmasszírozom neki meg hátha rá tudom vezetni hogy beinduljon. Azt mondta most ne bántsam mert nagyon fáj neki. Annyira nem fájhat neki mert simán dobálja a gyereket. Egy álom pasi volt. 10 év után is ugyan akkora tüzet lehetett látni a szemében és csillogott a szeme ha rólam beszélt. 10 év után is olyan volt mintha 1-2 hónapja lennénk együtt. Most mintha ez a tűz egy csapásra eltűnt volna a szeméből. Az elejétől fogva nagyon jó apa és gondoskodik a gyerekről. Nagyon sokat foglalkozik vele de félek hogy mint férjet el fogom veszíteni. Most olyan mintha csak a gyerek tartana minket össze. Nem tudom mit csináljak semmikép sem akarom elveszíteni mert szeretem.

2020. febr. 7. 00:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Azt kapod, amit érdemelsz. Ilyen nőtől nekem is elment volna a kedvem.
2020. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék? 😢 Hiányzik a férjem és hogy szeressen meg hogy szeressük egymást. Azt akarom hogy olyan legyen mint régen. 😢
2020. febr. 7. 00:37
 3/31 anonim ***** válasza:
99%
Elsőként ülj le vele, és ezeket mondd el neki (ha még nem tetted), hogy nem gondoltad komolyan, amikor akkorákat rúgtál rajta lelkikeg, amitől egy elefánt is megfeküdt volna. Esetleg a gyereket lepasszolni a nagyszülőkhöz, és elmenni egy hétvégére valahová kettesben, ha megoldható.
2020. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy full macsó pasit is leborított volna a lábáról, te pedig ezt egy jól láthatóan elég szentimentális pasinak mondtad/tetted vele. Imádkozz hogy megbékéljen, de ezekre a dolgokra 20 év múlva is emlékezni fog. Sok szerencsét!
2020. febr. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
80%
Add már meg a férjed telefonszámát. Meg PM-ben én is szívesen elküldöm az enyémet. Mondd meg neki hogy fizetem a válást és a gyerektartást.
2020. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Pl.ezt mondd el neki.
2020. febr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Ha jo volt a szex es szeretted vele, akkor megis miert ripakodtal ra olyan csunyan? Faradt voltal, a gyerekkel akartal foglalkozni? Talan ha indokot us mondtal volna, akkor most nem tartanatok ott, ahol vagytok. Egy ferfinak ez eleg nagy lelekbe gazolas. Kezdj el vele beszelgetni, hogy miert lettel olyan rideg es elutasito, aztan pedig talan kezdjetek el ujra szexelni, mert kulonben tenyleg annyi lesz a kapcsolatotoknak. Foleg a te hibaid miatt.
2020. febr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%

"Véletlenül az szaladt ki a számon hogy legalább tudna rendesen megcsinálni. "


Úgy gondolom, hogy nagyon megsértedted többször is, és addig fújtad a lángot míg az kinem aludt, szerintem jelenleg mást lányt "csinál" meg.

2020. febr. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Egy 3 éven át tartó folyamatról van szó, ezért a kérdező által említett példák csupán néhány a sokból. Itt nem 1-2 beszólásról beszélünk.

Nehogy azt hidd, hogy itt választ kaphatsz erre a kérdésre, ehhez mindenképp szakértővel kell beszélned.

2020. febr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nincs szeretője. Ezt tudom. A félelem miatt már ezt is ellenőriztem. Elég keveset jár el itthonról akkor is ha úgy van bevásárolni megy. A szabad idejét mindig a gyerekkel tölti. Mindenéhez hozzáférek és mindent átnéztem. Biztos nem csal meg.
2020. febr. 7. 02:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!