Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verés vagy megcsalás?

Figyelt kérdés

Tudjuk hogy vannak ilyen emberek nem is ez érdekel, hanem melyiket toleraljátok inkább?

És az válaszoljon aki már VOLT hasonló helyzetben!



2020. febr. 7. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás
2020. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem tolerálom. Nincs "inkább", egyáltalán nem tolerálom egyiket sem.

Egy exem egyszer megrángatott az utcán, még csak nem is számít hivatalosan verésnek, bár lila volt utána a felkarom, úgy szorított. Fogtam magam, megfordultam, hazamentem, azóta sem beszéltünk. Utólag kiderült, hogy amúgy meg is csalt mindemellett, szóval ha nem vagyok ilyen kis önérzetes, akkor is szakítás lett volna a vége, mert a megcsalást sem viseltem volna el.

Egy másik exem csak beszélgetett nővel, flörtölgetett, nem is csalt meg kifejezetten, semmi fizikai dolog nem történt köztük, mégis szakítottam vele. Zéró tolerancia van ilyen téren is.


Sajnálom, nincs olyan szituáció, amiben ezek bármelyikét elnézném.

2020. febr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Verésnél legalább az embernek van esélye megvédeni magát és nem évekig hazugságban élni...


Mondjuk mindkét esetben eltörhetem az illető orrát. Önvédelemből meg csalódottságból is. Előbbiben van már tapasztalatom...

2020. febr. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket sem tolerálom, viszont a megcsalás nem bűncselekmény.
2020. febr. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer történhet meg mindkettő. Ott ér véget a dolog, mivel egyiket sem tolerálom.

(Megcsalás volt, nem volt bizonyíték, csak gyanítottam, illetve igazából egyértelmű volt, aztán mikor túl sok minden összegyűlt, kiba$ztam. Na utána már felvállalta a kapcsolatát, ami mellettem alakult neki.

Verés helyett verekedés volt, egymásnak ugrás, de olyan, hogy én egyoldalúan tűrjem, mint a szegény szenvedő áldozat, na az nem az én asztalom.)

2020. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Megcsalás. Az csak lelkileg fáj. A verés meg fizikailag és lelkileg is.
2020. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyiket sem! Váltam már megcsalás miatt, szakítottam pofon miatt.
2020. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne bármelyiket tolerálnom? Ennél jóval kevesebb - például az alap tiszteklet hiánya - is simán szakítóok. Mondjuk én nem is vagyok lábtörlő típus, az tény.
2020. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha elverem a nőt, majd elverek másik nőt is az megcsalás?
2020. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Is az.
2020. febr. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!