Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám lebeszélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám lebeszélni az egyetemről?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm egyetemre akar menni de csak azért mert minden osztálytársa megy, meg azért, hogy legyen egy szakmája de olyan dolgot akar csinálni később, hogy ahhoz nem kell egyetem. El is mennék vele abba a városba csak nem vagyok benne biztos hogy Magyarországon 1 fizetésből el tudnánk lenni. És félek ez így rossz véget érne

2020. febr. 9. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Levelezőre menjen és mellette dolgozhat

Ha lwbeszeled bánni fogja ha olyan amit igazán akart.

2020. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2%
Azzal ha megzsarolod, hogy szakítasz vele. Bár ezt nem javaslom.
2020. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
nem támogatják a szülei?
2020. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Levelezőre iratkozzon be, mellette pedig dolgozzon. Akkor a kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.
2020. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Majd felvesz diákhitelt vagy elmegy estire/levelezőre vagy dolgozik mellette órák után/hétvégén.


Ismerős vagyok a témában, én is megoldottam valahogy, nem a párom tartott el (kivéve az első diplomám, mert ott anyám volt az).


Meg mondjuk valami aljadék szakra nem érdemes járnia, aminek 0 a piaci értéke. Azt fölösleges kivárni

2020. febr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Tehat ne legyen diplomaja kesobb h neked kenyelmesebb legyen most. Egyetem vegere mas lesz a pasija, csak mondom.
2020. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéld le.
2020. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez nem elég, egyetemmel se lesz semmivel jobb fizetése, mint anélkül. Kidob az ablakon egy csomó pénzt és időt, gyakorlatilag a semmiért. Asszem ez elég jó indok...
2020. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Noren1989 ***** válasza:
98%

Szerintem is hagyd egyetemre menni, előbb-utóbb rájön, hogy mi való neki.


Az álomszakmájához ziher, hogy nem kell egyetem?

Ő ezzel tisztában van?

2020. febr. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt csinál barátnőd amit csak akar, és természetesen Te is.

Nem tilthatod meg neki hogy egyetemre járjon és ő sem kérheti csak úgy, hogy tartsd el a tanulmányai alatt.

Kompromisszumos megoldást kell találnotok.

2020. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!