Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék belenézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék belenézni a barátom telefonjába?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a legjobb dolog, amit tehetek, de most muszáj lenne megbizonyosodnom valamiről. Olyan súlya lehet az esetleges bizonyítéknak, hogy az automatikusan a szakítást jelenténe.

PIN kód van a telóján, nem akarja elárulni.

Csajok, segítsetek, fontos!!!


2020. febr. 10. 00:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Bocs én nem csaj vagyok.

Csak annyit mondanék ha ilyesmi már felmerült az veheted bizonyítéknak is...sajnos :( a gyakorlat ezt igazolja...

2020. febr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Ha valóban ekkora súlya van a dolognak, akkor tényleg csak saját felelősségre tedd meg.


iPhone-os vagyok, de biztos vagyok benne, hogy az összes többi telefonon is, ahol van ujjlenyomatolvasó, be lehet állítani, hogy több ujjlenyomat is el legyen mentve. Egyszer kérd el tőle a telefont, had nézzél már meg gyorsan valamit Wikipédián. 1 perc is elég, amíg nem figyel, gyorsan elmented az ujjlenyomatod. Ezek után rögvest add vissza neki a telót, hogy azt lássa, megbízhat benned, ezáltal eloszlatva benne a kételyt, hogy te valaha is bele akarnál nézni a telójába. Várd ki a tökéletes időt, ha kell, napokat is. Mikor tudod, hogy sok időd van egyedül és a telefonja is ott van, pl. várd meg, hogy elaludjon, küldd el a boltba vagy tulajdonképp bármikor, amikor nincs ott melletted, de a telefonja nincs nála, nézz bele.

Ha nem találtál semmit, adj hálát az Istennek és ígérd meg magadnak, hogy többet nem teszel ilyet. Ha sajnos mégis és szükség van a későbbiekben is a bizonyítékra, a saját telóddal készíthetsz fotókat.

2020. febr. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

És sajnálom, hogy már ilyen módszerhez kell folyamodnod, ez nem jó jel. Ha nem is lesz semmi gyanús dolog, mindenképp gondolkodj el a dolgon, hogy valami még sem okés a kapcsolatotokban.


Légy erős és kitartást!

2020. febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Kettesnek: akkor tudsz új ujjlenyomatot hozzáadni, ha előtte beírod a kódot. Szerinted az a rengeteg mérnök, akik a telefonokat tervezik nem gondolnak a féltékeny barátnőkre?


Olyan súlya lehet a telefonfeltörésnek, hogy az automatikusan a szakítást jelentené.

Tehát vagy ő lesz leépítve, vagy te. Biztos ezt akarod? Mert szakítani telefon nélkül is lehet.

2020. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem bízol benne, nincs értelme folytatni vele. Ha mások holmijában akarsz kutakodni, menj el nyomozónak!
2020. febr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%
És ha nem találsz semmi gyanúsat a telón, akkor attól kezdve 100%-ig bízni fogsz benne? Ha nem találsz semmit, akkor imádkozz, hogy nehogy megtudja, hogy ennyire nem bíztál benne. Egyébként úgy is meg lehet csalni valakit, hogy a telóban nem látszik semmi. Az a baj, hogy annyira szeretnéd, hogy beigazolódjon a gyanúd, hogy majd furán fogod kezelni, ha nem lesz igazad és elkezded mindenben a gyanús jeleket keresni és egyre jobban elveszíteni a bizalmat, ami már így is alig van. Szóval ez a kapcsolat így is halálra van ítélve, főleg kommunikáció nélkül.
2020. febr. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk, ha az én telefonomat akarnád feltörni nem lenne könnyű dolgod a kóddal. Az emberek legjava általában magához közelálló számokat ad meg. Én nem, de nem is random számokat :) hanem használom a metek órán tanultakat
2020. febr. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Kérd el tőle. Már a reakciójából tudni fogod a választ. :)
2020. febr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
47%
Ha már ilyenen gondolkodsz, akkor nincs értelme tovább a kapcsolatnak. Teljesen mindegy, hogy van-e bizonyíték vagy nincs, te nem bízol benne, onnantól meg a kapcsolat halott, ha bizalom nincs.
2020. febr. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%
Ne nézz bele, csak simán szakíts, mert olyan nőt érdemel, aki nem féltékenykedik és nem kutakodik utána.
2020. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!