Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell/ene/ szégyellnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell/ene/ szégyellnie egy sportos férfinak, ha rendkívül túlsúlyos párja van?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy legtöbbször ciki,ha valakinek nagyon kövér kedvese van,csak nem értem miért. Én biztos fordítva vagyok bekötve,mert sohasem zavart,ha extra nagy partnerem volt,sőt büszke voltam rá.Az sem zavart,ha megnéztek minket,esetleg megjegyzést tettek ránk./Volt nálam 120 kg-mal nehezebb társam is!/

2020. febr. 10. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
A túlsúlyos párt nem kell szégyellni. A perverz fétisedet annál inkább.
2020. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez erős vonzódás és szeretet a kövér nők iránt.
2020. febr. 10. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Emberi hülyeség.

Ezen én is sokat gondolkodtam.

Én is elég molett nő vagyok, viszont mindig is elég edzett férfiak voltak az életemben. Sokszor láttam csodálkozó tekinteteket azt utcán, hogy nekem mégis "hogyan"..?

De hálistennek azért soha nem ért semmiféle kellemetlen helyzet vagy beszólogatás.

27/L

2020. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene szégyellned? Az szerintem sokkal nagyobb szégyen, ha valaki felnőttként még mindig másoknak akar megfelelni.
2020. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem a kövér nők, hanem a kövérSÉGÜK iránt.
2020. febr. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez a húszezredik értelmetlen kérdés. Senkit nem érdekel (16 éves kor felett), hogy kinek milyen párja van.


Van, hogy egy szép nőnek van 130 kilós párja. Olyan is van, amikor a 10/10-es nőnek egy nagyfülű, 20 kilós, bandzsa pasija van. De előfordul, hogy sportos férfi jár molett nővel, vagy jó pasi jár ronda nővel.


Azért bizonyos életkor és IQ felett nem jellemző, hogy az emberek azzal foglalkozzanak, hogy kinek hogy néz ki a pasija/nője.

2020. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3-as hölgy,örülök,hogy nem ért kellemetlenség téged. Engem és az aktuális páromat gyakran gúnyoltak a nagy súlykülönbség miatt. Engem nem zavart,de volt kedvesem akit nagyon.
2020. febr. 10. 18:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én szerencsésnek mondhatom magam ilyen téren, hogy engem nem ért semmiféle kellemetlen élmény. Illetve lehet volt... Csak én figyelmenkívül hagytam :D

Nyilván a nők, főleg az érzékenyebbek nehezebben viselik az ilyesmit.

De az a lényeg, hogy ti elfogadjátok egymást olyannak amilyen. A többivel 1 percig sem érdemes foglalkozni.

27/L

2020. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Sportos nőként nem járnék dagadt pasival, mert ha én vagyok annyira igényes magamra, hogy tudok mértéket tartani az evés terén, és a házimunka és munka mellett lemegyek héti 5x a terembe, akkor nem adom lejjebb. Nem kell egy kanapén fetrengő, kekszzabaló. Sry ez van. Gondolom nálatok is ezért nem értik. Magadra igényes vagy, de egy egészségtelen, magára nem adó emberrel jársz. Az érszűkület, magas vérnyomás és a 30 feletti inkább egészségügyi kockázat, mintsem szexi dolog.
2020. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Egy molett nő nem feltétlenül igénytelen.

Ez nagyon általánosítás.

Pcos és IR betegség mellett heti 5x járok edzeni és egészségesen érkezem évek óta. A súlyom viszont nem igazán megy lejjebb csak állok stabilan ahol vagyok, hálistennek feljebb nem megy.

Van amikor nem az igénytelenség és lustaság miatt hízik el az ember...

De aki nem ismeri ezt a problémát és nem éli át sosem fogja megérteni..

2020. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!