Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy hónapokig hazudozott a kapcsolatodban a párod?

Figyelt kérdés
A korában (erre többször is rákérdeztem, mindig azt mondta, hogy annyi.. közbe meg nem), hogy van jogsija, illetve "apró" hazugságokban is pl; azt mondta meghalt nagymamája és azért nem tudunk találkozni, mert lelki mélyponton van. Kiderült, hogy nem is ismerte őt soha..😅 átverve érzem magam, mit tennétek ti?

2020. febr. 11. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Erre nem mehet kapcsolatot alapozni,hülyére vesz.Én gyorsan kiadnám az útját.
2020. febr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kapcsolat kuka😂

Még az életkorát sem "vallja" be? Ennyire konplexusos vagy mi? Ilyet se hallottam még

2020. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Szia.


Csatlakozom az előttem szólóhoz. Egy hazug emberre nem lehet alapozni. Kapcsolatot építeni meg nem is érdemes!

Lehet, hogy nagyon egyszerűnek és hitványnak tűnik a válasz, de ezen tényleg kár gondolkodni!

2020. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Még a kérdés is kamu
2020. febr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Bár az lenne
2020. febr. 11. 00:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Sose mondtam el neki, hogy tudom hogy hazudott ebben meg ebben, mert kiderítettem, fedősztorikkal igyekszik elfedni a hazugságait
2020. febr. 11. 00:22
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te is tudod a választ... így nem értem a kérdést. Tulajdonképpen miért gondolkodsz ezen? Miert nem egyértelmű??
2020. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Őt ki.
2020. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Itt te vagy a hülye, de nagyon...hogynevezhetsz valakit a párodnak akiről azt se tudod hàny éves? Ez nem kapcsolat csak gyerekes bohóckodás. Meg jogsi.hány éve vagytoknegyutt hogy nem tűnt fel higy nem tud vezetni? Ne tekints rögtön minden pasit a párodnak aki szól hozzád két szép szót és minden rendben lesz.
2020. febr. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot azonnal, mielőtt még durva vége lenne a dolognak. Tapasztalatból mondom, volt "szerencsém" ilyen hazudozóhoz nekem is sajnos.
2020. febr. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!