Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam? Vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Nos a barátom hazudott nekem , egyszer megcsalt 1 eve de megbocsatottam. Megbeszeltuk hogy semmi titok semmi hazugság nincs többet. És nem is volt 1 évig kb. (Vagyis azt hiszem hogy nem volt pontosan ezek után már nem tudom) Aztán 1-2 napja mondta hogy ő nem megy sehova alszik otthon elköszönt meg habi aludt mikor egyszer felhivtam és almos hangon szolt bele hogy aludtam. Letettuk és aztán rá 1-2 órára küldték hogy amugy lenn van egy szórakozóhelyen. Azt mondta váratlan volt meg spontán meghivták a barátai odamentek érte. Osszevesztunk es kidobtam. Szerintetek TulreagaltamVagy jogos volt ?

2020. febr. 11. 01:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Jól tetted!
2020. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Igazából már akkor ki kellett volna dobnod, mikor először megtudtad, hogy megcsalt. Az ilyen emberekre hogy tudjátok még elhinni, hogy megbízhatóak? A megcsalás nem történik véletlenül. Szándékos és nem tisztel, nem szeret, az aki képes megcsalni. Szóval nem most kellett volna. Hanem hamarabb, és megkímélted volna magad egy szarrágótól.
2020. febr. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Jol tetted!!
2020. febr. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

Gondolom azert hazudott,mert belekenyszeritetted.

Siman elmegyek a baratom nelkul bulizni meg o is jart sok hazibuliban nelkulem reggelig.

2020. febr. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bele kényszeritettem? Egymas nelkul jarunk bulizni. Én mindenről szolok hova megyek , nem hazudok. Ő igen. Nem tiltom en el semmitol ha nem hazudik rola. Mikbe vagy?😂
2020. febr. 11. 03:23
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Ügyes vagy:). Girl power működik:).
2020. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Jól letted. Megbocsatottal neki mát egy undoeito tettet, annyit kértél cserébe hpgy legyen őszinte. Nem tartotta magát hozzá,es még hülyének is próbál nezni.... megint ...
2020. febr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

Jól tetted! Nem érdemel meg téged.

Máskor ne bocsáss meg megcsalást, mert aki egyszer megteszi, megteszi másodszor is.

2020. febr. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Vegre nem egy onbecsules nelkul szerecsetlenseg csomag, akivel a szart is meg lehet etetni. Jol tetted.
2020. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem reagáltad túl, igazad van. Jogos volt. Jól tetted. De:

Előbb kellett volna.

2020. febr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!