Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak ilyen "vegyes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen "vegyes" érzéseim?

Figyelt kérdés
Van barátom 3 hónapja. Régóta ismerjük már egymást. Rengeteget dolgozik,7től 4ig melóban van,este pedig kb 8ig vagy 9ig maszekol otthon. Az elején nekem ez nagyon furcsa volt,hogy napközben nem beszélünk,de már megszoktam. Ha hazaér akkor szoktunk kicsit pötyögni meg beszélni pár szót. Találkozni szinte minden nap találkozunk. Max 1-2nap marad ki,ha találkozunk olyankor együtt is alszunk. Hétvégén is dolgozik általában. Viszont kettesben még sehol nem voltunk,mindig barátokkal. Mondta is,hogy szeret, de néha úgy érzem nem. A meló miatt sokszor fáradt és múltkor is bajom volt,összevesztem mamámmál és mondtam mi a bajom ő meg kb leszarta. Másnap azért megbeszéltük,mondta hogy 9kor ért be este és csak fáradt volt. Én nagyon szeretem és ő is szeret engem,de anyukám szerint nem is látszik rajtunk és csak elvagyunk egymás mellett. A fülembe ültette a bogarat és azóta mindig ez jár a fejemben. Jó néha már előtte is úgy éreztem néha nem szeret,de ismerősei,barátai mind mondják,hogy szeret csak ő ilyen,nehezen mutatja ki. De ha vele vagyok olyan jól érzem magam.
2020. febr. 11. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a munkáját szereti vagy a pénzét.

Hogy a fenébe nem sikerült negyed év alatt egy kicsit költenie rád,vagy az idejéből áldozni valami közös kimozdulásra?

Ez az ami téged is zavar.

2020. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Külső szemmel jobban látni mindent. Te nagyon naiv vagy hogy vele vagy!
2020. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Költ rám. Amikor elmegyünk valamerre mindig ő fizet általában nekem is. Karácsonyra is nagyon szép ajándékot kaptam tőle. Meg szinte minden hétvégén megyünk valamerre csak nem kettesben. De szokott velem foglalkozni,csak néha rám jön ez az érzés.
2020. febr. 11. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ő más, mint te vagy. Nem biztos, hogy meg tudja adni neked érzelmileg, amire vágysz.
2020. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked ez láthatólag nem jó, ő meg ilyen. Hány évesek vagytok? Erre számíts a jövőben is.
2020. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én 19,ő pedig 25.
2020. febr. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!