Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Váltsak munkát barátnőm végett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak munkát barátnőm végett?

Figyelt kérdés

22/F és 18/L

Nagyon sok időt töltünk együtt. 2 műszakra járok. Mikor délutános vagyok, az a legrosszabb. 14-22-ig vagyok munkában. A barátnőm suliba jár. Hetente 2x találkozunk mikor délutános vagyok, és hétvégenként együtt vagyunk.


Gondolkodom, hogy váltok munkát 1 műszakos munkát találok magamnak a barátnőm végett, hogy többet lehessek vele. Így keresek 700€, de ha találok olyan munkát ami 1 műszakra van, ott keresnék biztos 600€ körülbelül. Jó munkám van, de szeretnék a barátnőmmel állandóan lenni.


Jó ötlet lenne a munka váltás?

Vélemény?

Szerintetek?


2020. febr. 11. 13:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szerelmesek vagyunk egymásba. Szeretnénk mindig együtt lenni. Albérletbe még nem szeretnénk menni, mert ő még iskolába jár, így nem érné meg. Készül főiskolára, remélem nem megy, mert akkor az lesz a legrosszabb, mert kitudja, hogy hova menne főiskolára, milyen messze.
2020. febr. 11. 13:25
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nem lenne jó ötlet.

Ez elég nonszensz , hogy egy kapcsolat alá akarod rendelni az életedet.

2020. febr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Most nézem a kommentedet, még csak igazán szerelmes se vagy, ha neki se akarsz se jót, se karriert, csak veled legyen
2020. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Csak a címet olvastam.

Ne tedd, semmit se tegyél a barátnőd miatt, mert ha fordítva lenne, ő a kisujját sem mozdítaná meg (ha esetleg úgy tünne h igen, akkor sem miattad lenne). Ne tedd, tényleg ne, legalább is én nem tenném "Ő" miatta.

2020. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Uhh tiniszerelem. Ez a birtoklás, hogy a máaik nyakán kell lógni non-stop. Ezek a kapcsolatok fulladnak ki 1 év után, amikor az egyik megunja ezt az akaszkodást.

Menjen ő is főiskolára te meg max jobban fizető melót keress. Biztos lesz olyan, ahol többet kapsz és csak 1 műszakban kell legyél.

2020. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne, úgyis le fog cserélni.
2020. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, mennyire gondolod komolyan a barátnôddel a kapcsolatot. Ha csak addig akarsz vele együtt lenni, amíg tart ez a lángolás, akkor persze, válts olyan munkára, ahol többet tudtok együtt lenni. Aztán ha szétmentek, megint válthatsz több mûszakos állásra. De ha úgy gondolod, hogy ez a nô életed szerelme és vele akarsz megöregedni, akkor bizony komolyan kell venned a jövôtöket. Mind a kettôröknek arra kell törekedni, hogy minél stabilabb egzisztenciát tudjatok teremteni együtt. Mi is így voltunk a férjemmel. Én még gimis voltam, amikor ô már dolgozott. A délutános hetek tényleg rosszak voltak, olyankor csak hétvégén tudtunk találkozni. Ezeket a heteket viszont kihasználtam tanulásra. Picit elôre dolgoztam, vagy pótoltam, ami korábban elmaradt. A fôiskolát levelezôn végeztem el, munka mellett. Akkor már együtt is éltünk. Az sem volt leányálom. Képzeld, volt, hogy 4 napig nem találkoztunk. Hiába laktunk együtt, pont úgy jött ki a beosztásunk, hogy elkerültük egymást. Ilyenkor beszélni sem nagyon tudtunk, mert egyikünk sem telefonozhatott a munkahelyen. De kibírtuk. És sikerült normális alapot teremteni a családalapításhoz.
2020. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
22 éves melósként gondolom csak úgy válogathatsz a jobbnál jobb állások között, ugye?
2020. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha euroban keresed a penzt ezek eleg karcsu szamok, meg akkor is ha szlovakiaban van, de ha nyugaton akkor mindenkepp. Lehet neked is suliba kene jarni baratnozes helyett. A tudas (kepzettseg) megmarad, a csajod meg kitudja...
2020. febr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!