Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyóssal versengeni?

Figyelt kérdés

A barátom apukája nem rég halt meg. Azóta minden megváltozott az életünkben. Nem élünk együtt, de az előtt nagyon sok időt töltöttünk együtt a párommal. Most, hogy többet vagyok nála (anyukájával él) azt vettem észre, hogy amit az anyósom mond a párom azt hajtja végbe. Állandóan belémköt, soha nem jó neki, amit én csinálok és ezt nem a fia előtt mondja, hanem amikor ketten vagyunk. Elérte azt, hogy éjjelente együtt alszanak. Nem a párom hívja öt a szobájába, hanem az anyukája megy oda hozzá folyamatosan. Nem érzem azt, hogy én kellenék oda. Kellemetlen érzés számomra, ha a párommal szeretnék aludni, mivel nem szeretném az anyukáját megsérteni. Volt már olyan is, hogy mentem hétvégére oda és akkor az én helyemen ahol a dolgaim szoktak lenni az anyukája oda rakódott a helyemre. Ha sok időt tölt a fiával akkor a fia, mintha át lenne nevelve egy másik emberré...

Nem akarok vele versengeni, de miért nem jó neki az amit én csinálok? Akár főzésről, akár bármi másról van szó.

Én még egyetemista vagyok, most végzem az utolsó évem és még azt is lemondta, hogy milyen iskolába járok én, nem úgy mint a másik fia barátnője.

Beszéltem már a párommal, de hiaba

Szerintetek mi tevő legyek?



2020. febr. 11. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Menekülj!

Te is láttod,hogy felesleges vagy ott!

2020. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Te jó ég! Elég egyértelmű, hogy a nő nem bír a férje halála után egyedül maradni, ezért a fiával pótolja, ami baromi mérgező helyzet! Fiú se tud leszakadni, felnőni, a nő meg nem fogja tudni a gyászt feldolgozni normálisan, mert a pótlékkal csillapítja az űrt... Ez konkrétan olyan eset, ahova kéne egy válságkezelő terapeuta.

De ha a párod nem látja, hogy az anyja egészségtelenül ráakaszkodott, akkor nem tudsz mit tenni, csak elköszönni.

Nagggyon nem jó ez a felállás, így ti sose lesztek normálisan egy pár.

31n

2020. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Az anyuka nem teljesen 100-as, a fiát használja pótléknak.

Viszont a párodnak kéne talpraállni, hogy ne veszítsen el téged.

Mert ez így gondolom oda fog vezetni.

Sok anyukát komolyan nem értek, miért nem képesek leakadni a kisfiukról.

Vágd be a durcást nyugodtan, a párod majd észbekap.

Ha meg nem, nem vesztettél semmi, ne aggódj.

Legfeljebb egy idióta anyóst.

2020. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ex anyósom is ilyen volt,kivéve az egy ágyban alvást. De nekem rémálmaim voltak, pont olyan, hogy együtt alszanak. Ez nagyon beteges amit az anyósod csinál! Még ha tini lenne a gyereke,akkor talán. De egy felnőtt srácról van szó akinek barátnője van... Könyörgöm nincs az a helyzet, ahol normális lenne egy ilyen együttalvás huzamosabb ideig.

Szerintem felejtsd el a srácot, mielőtt be kell feküdnöd melléjük az ágyba, nehogy anyuka megsértődjön.

2020. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!