Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napi para? Friss kapcsolat mit vegyek?

Figyelt kérdés

A barátom most közölte,hogy elvisz étterembe és vett nekem ajádnékot valentin napra. Kb egy hete járunk. Teljesen meglepett és tudom ezt bizony viszonozni kell. De alig ismerem még..van róla foglamam milyen is ő,de azért nem könnyű így a semmiből valamivel előrukkolni.

Szóval adott a kérdés gondolom ezt muszáj viszononzi valamivel? És akkor már nem is jöhet szóba 1000ft-os vacak ha már étterem is ami alapból kb 3-6 ezer plusz valami kis apróság.......

Ötletek?


2020. febr. 11. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pia
2020. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Öleld meg, csókold meg, fogd meg a kezét. Hidd el, hogy ennek jobban fog örülni, mint egy plüss patkánynak, vagy szivecskés csokinak. Meg ne állj már be a marhaságokat vásároló emberek sorába.
2020. febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
huha, egy het jaras utan szerintem egy szal rozsa is eleg lett volna...na de, ha mar fix hogy etterembe mentek...szerintem a legtobb ferfit le lehet venni a labarol egy sajat keszitesu sutivel, szoval en mondjuk meglepnem valami szallithato finomsaggal /mignyon, muffin vagy akar suti/. Az ettermet biztosan felajanlanam, hogy felesbe fizessuk. Vagy ha nem engedne, akkor viszonzasul meghivnam ot a hetvegen moziba, wellnessbe, furdobe...legalabb egy alkalom az ujabb randihoz kellemesen eltoltve :)
2020. febr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Karkötőt semmiképp. Kidobott pénz, idő, energia és még nem is értékelné. Vegyél valami drága haszontalan kacatot az hátha jobb lesz neki.
2020. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nyilván valami hasznosra gondoltam...

mondjuk ez pont önző kicsit,de amikor nála vagyok mindig készít nekem kapszulás kávét és tudom elfogyott neki,gondoltam abból vennék több dobozzal? Ő is iszik,de így megspórolok egy kicsit neki? (tudom kicsit gáz xd)

Vagy mivel elég nyitott szexuális téren ezzel kapcsoaltban pl könyv? vagy játék neki?(bár a játékok elég drágák).

De volt eszembe ilyen édességes doboz is? bár nem tudom tény,hogy ő is szereti az édességeket,de ez jó ötlel? a the boxban tudom van iylen valentin napi dobozka és nyammi ott nagyon finom a fánk :D de lehet ezt egy nő értékeli csak?


ilyen ,hogy bor stb nem akarok ,mert az nagyon nem lenne jó..


Hát amúgy gondoltma ilyen "szerelm karkötőre is" bár hát lehet azt nem venné jó néven? mármint neki is és nekem is valami tök jó karkötőt.


nem tudom melyik lenne alegjobb?

simán könyv is volt eszembe vagy egy jó fajta kés. passz.

2020. febr. 11. 17:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elso vagyok, egy egyhetes kapcsolatba biztosan nem vennek konyvet ajandekba, semilyen tartalommal. Szexualis jatekot se vennek, hacsak meg aznap este nem akarnek az agyaban landolni /en nem akarnek/.

A karkoto szerintem...pasiknak egyaltalan nem jonne be.

A boltban vett fank helyett szerintem barki jobban ertekelni azt az akar kevesbe szep es finom sutit, amit sajatkezuleg keszitettel, miatta, neki, szeretettel.


A kavekapszula akar meg jo is lehet, valahogy ugy talalva, hogy az egyutt toltott kozos pillanatokra adod neki.


De szerintem nem kell tulgondolni.

2020. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy hete járunk,de előtt 3 hétig randiztunk. Szóval már így kicsit "mélyebb" a kapcsolat.

Ő nagyon romantikus egyébként,szóval nem tudom..

Hát még holnap agyalok rajta.

2020. febr. 11. 17:46
 8/9 Tom35 válasza:
100%
Szerintem élvezd az estét és ne érezd emiatt kellemetlenül magad. Később viszonozhatod.
2020. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Sztem is, ebben az esetben én is azt szeretném, ha a nő élvezné a helyzetet. Később meg majd pl viszonzod... Rendelsz neki tortát szülinapjára, v ilyesmi.
2020. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!