Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet menteni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet menteni egy olyan kapcsolatot ahol már egyszer volt egy szakítás de újra összejöttek, viszont megint problémák vannak?

Figyelt kérdés

A közelmúltban szakítottunk de megbeszéltünk a dolgokat (vagy csak úgy tűnt), és újrakezdtük. Azonban megint előjöttek a régi problémák, főként részemről, és ismételten szakítottunk (én szakítottam).

Szerintetek meg lehet a dolgokat úgy beszélni a másikkal hogy esetleg mégis tudjuk együtt folytatni? Azért kérdem mert szeretem őt, csak olyan dolgai vannak amiket nem nagyon tudok elviselni. Van rá esély hogy inne meg fel lehessen állni? Meg tudjuk a problémákat beszélni úgy hogy a másik érdemben próbáljon változtatni magán?


Én F30, a lány 28


2020. febr. 12. 00:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A közelmúltban szakítottatok, semmi sem változott. Lehet, ha újrakezdenétek megemberelné magát, és 1-2 év múlva jönne ugyanez. Milyen jellegű a probléma?
2020. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretünk valakit a hibáival együtt szeretjük. Nem tudod őt elfogadni olyannak amilyen, így értelmetlen folytatni.

Nem arról kellene, hogy szóljon egy kapcsolat, hogy megpróbáljuk a magunk tetszése szerint megváltoztatni az embert.

2020. febr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A probléma jellege: trehányság, piti kis dolgokból hatalmas problémákat csinál, nem tud logikusan, hosszútávon gondolkodni, állandóan stresszel valamivel, sok apró dolgot nem tud magától megoldási.

Összességében olyan mintha egy dacos kislánnyal élnék együtt akit tanítgatni kéne de ő ragaszkodik a saját, 8 évesen megtanult berögződéseihez. Ezen kívül az ágyban sem érzem már jól magam vele, eléggé prűd. Plusz anyagi nézeteltérések is vannak.

2020. febr. 12. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Kuka!!!
2020. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasd el, hogy mit írtál! A jelleme, viselkedése, szex, anyagiak.. Gyakorlatilag semmi sem stimmel vele, felesleges erőltetni.
2020. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó.
2020. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!