Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy a barátom csak egy maszkot visel és kizárólag arra játszik, hogy engem lenyűgözzön, akkor most kell szakítanom vele?

Figyelt kérdés
Nagyon figyelmes és kedves és lesi a gondolataimat és minden szavamra ugrik, de van benne valami. Úgy érzem, hogy nem igazán tud hozzászólni a dolgaimhoz vagy a véleményemhez és nem érdekli igazán, hogy nekem mi a hobbim vagy kik a barátaim vagy mit tanulok az egyetemen. Mindig vicces anekdotákat mesél magáról, amiben ő menőcsávó volt, de egy nap rákérdezek, hogy mit csinált, azt mondja, hogy semmit. Minden egyes nap. Minden beszélgetés vagy program rólam szól, de magáról szinte alig mesél illetve nem jut eszébe semmi.
2020. febr. 12. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, azonnal szakítanod kell vele!
2020. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezdenel egy ilyen emberrel?
2020. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy ezt bárkinek is mesélem, mind azt mondja, hgoy milyen rendes srác, el ne hagyjam. De róla semmit sem tudok, csak azt, hogy várja, hogy lásson, és hogy unatkozik otthon, meg hogy XY ember milyen idióta. Én szeretek olvasni, azt mondja ő is szeret, erre említek neki egy kevésbé ismert írót (pl. James Joyce), ő pedig Az aranyembert említi.
2020. febr. 12. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát nekik rendessrác, mert egy óránál tovább nem töltenek vele időt egy térben. Úgy könnyű cukinak lenni.

Te tudod, a belső megérzésedre hagyatkozz.

2020. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek rossz vége lesz...
2020. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig ismerkedtem ilyen emberrel, később kiderült, hogy felesége van.


Ha valami túl furcsának tűnik, akkor ott tényleg van valami bibi a dologban.

2020. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha semmi sem érdekli és intellektuálisan nem partner számodra, akkor ez egyre kellemetlenebb lesz neked és hosszú távon ő számodra nem igazi társ.
2020. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!