Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő nem akar semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem akar semmilyen kapcsolatot, akkor miért nem közli frankón, miért kommunikál továbbra is?

Figyelt kérdés
Magyarul miért nem elutasító? Sőt.. !
2020. febr. 13. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Jól esik neki, hogy simogatod az egóját.
2020. febr. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na jó,de ő keres mindig. Felhív stb stb..
2020. febr. 13. 06:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert pl.: ő csak eleve barátságot gondol a dologban, semmi mást.
2020. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert kihasznál téged. Építed az egóját, segítesz neki, stb.
2020. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem hallod amit mond vagy nem tudsz metakommunikációt értelmezni.

Lehet csak nem akar megbántani.

Sokféle lehet.

2020. febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%

Ideje lenne aggyal élned végre! A nők ilyenek. Nem az eszükért vagy az egyenességükért szeretjük őket! Felszedni sem úgy tudod őket hogy eléjük állsz és kerek-perec megmondod hogy mit akarsz tőlük, hanem körbe kell udvarolni őket...

Máshogy működik egy férfi agya és máshogy egy nőjé.

2020. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert jólesik neki hogy foglalkozol vele...
2020. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os!

Én speciel szeretem ha egy nőnek van egénisége és ész is párosul a buksijába! Egy tök buta igénytelen nő számodra vonzó? Mert számomra nem! Na de nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 13. 08:41
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertem azok a ffiak akik szerint ez csak kihasznalas van, azoknak nincsenek emberi kapcsolataik vagx noi barataik? Kerdezo ha valaki szimpatikus de nem akarok tole kapcsolatot meg nem biztos hogy konnyu elengedni. Viszont a masik felnek nyilvan nem konnyu,ez neked kell eldonteni h akarsz-e barmilyen kapcsolatot tartani vele.
2020. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es!

Őszinte leszek! Nekem soha nem volt még női haverom/barátom. Minek?

Pontosabban.. ha nekem szimpatikus,vagy tetszik egy nő,soha nem tudnék úgy nézni rá mint egy ffi jóbrátomra! Vagy szerelmet érzek,vagy szexuális vágyat. Ezt a kettőt mindig kizárólag! Aki meg nem tetszik nekem, és nem szimpatikus nyílván semleges valaki akivel nem foglalkozok sehogy.

Férfi és nő között ha van valamilyen rezonencia,ott bármi kialakulhat! Vagy szex vagy szerelem.

2020. febr. 13. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!