Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő lehet az igazi? 25N

Figyelt kérdés

Röviden, tömören.

A párommal 3 éve alkotunk egy párt. Elég sok idő kellett, mire ez a kapcsolat úgymondva "jól" működött. Neki már van egy gyerkőce, akivel nincs is abszolút semmi gond, de ugye egy anyuka is tartozik a gyerekhez, ami már igen, probléma tud lenni.

Szóval, a lényeg az, hogy a párom igazából nagyon furcsa gondolkodással van. Nem nagyon tudunk megbeszélni dolgokat. Mindenben a kötekedést látja, bármit kérdezek vagy mondok. És sokszor ennek veszekedés a vége.

Utána vagy ő keres vagy én őt, de valahogy mindig kibékülünk. Tudom hogy szeret, megtesz mindent, látom hogy törekszik pl hogy a gyerekével is legyen, velem is, együtt is hárman. És mindenkinek a kedvére tenni bizony nem egyszerű, tudom. Azt is hogy sok a probléma, sokat dolgozik stb. De sokszor úgy érzem nem bírom tovább ezt az örökös veszekedést. Lehet hogy én csinálok valamit rosszul?


2020. febr. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok hibát el lehet fogadni, de ha valakivel nem lehet megbeszélni a problémákat, az szerintem lehetetlenné teszi a normális kapcsolatot.
2020. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a drámát, a rossz kommunikációt, ha szeretsz folyamatosan azon idegeskedni, hogy hogyan szólj hozzá, hogy ne legyen hiszti, ha szeretsz megalázkodni a másik előtt, akkor igen, ő lesz neked az igazi. Ha nem ilyen életre vágysz, akkor nagy hiba, hogy még mindig húzod ezt a kapcsolatot.
2020. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok hogy az nem normális hogy valakivel beszélni se lehet.

Ez nem vezet megoldásra. Ha probléma van akkor azt meg kell beszélni. Másképp nem lehet dűlőre jutni.

És egy olyan emberrel kapcsolatot fenntartani aki mindenen kiakad szerintem hosszútábon nem lehet.

Másik dolog ami persze szubjektív a gyerek.én ennyire fiatalon ha tehetném nem jönnék össze olyan pasival akinek van gyereke. Fiatal vagy, gondolom akarsz majd sajátot is. És neki mindig a gyerek lesz az első ,jobb esetben. Amivel persze njncs is baj így a normális csak sokan nem birják.

Én nem tartanám a helyedben az igazinak de te tudod..

2020. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne, nekem egy baratnom volt ilyen.

Mindent magara vett, mindene megsertodott, kommunikalni keptelen volt.

Bar faxom, most hogy ezt leirtam rajottem, hogy a mostani se sokkal kulonb. :D

2020. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon tudunk megbeszélni dolgokat."

Akkor nem ő

2020. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!