Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna, ha a párod mindenkit elmarna maga mellől?

Figyelt kérdés
Régebb mindig társaságba volt, mostanra egyetlen ember maradt akivel néha találkozik. Zavarja ha néha, de tenyleg nagyon ritkán kimegyek a barátnőmmel, nem mondja ki, hogy zavarja, de martirkodik, hogy ő meg otthon unatkozik... A másik, hogy nagyon sok pénzt kért kölcsön a körülötte levoktol... Egy embernek meg mindig nem adta vissza, ő meg már 3x kereste.. Szeretem őt, és nem védeni akarom magam, de ha nem jövünk össze, mai napig nem intézte volna a kölcsönöket, rengeteget adtam én is neki kölcsön, csak, hogy másnak tudja végre visszaadni.. És bármennyire szeretem, ez undorító, neveletlen, csúnya viselkedés, és még képes azt mondani, hogy nem az ő hibaja, mert amíg nincs honnan addig nem tudja visszaadni... Annyit gondolkoztam már, hogy hagyjam el, de valahogy nem tudom megtenni.. Pedig valószínűleg jobb lenne, olyan sokat idegeskedtem már és sírtam emiatt... Csak 18 vagyok, valószínűleg nem maradunk örökre együtt, fiatal vagyok még ezen gondolkodni, d emehis úgy sajnálom őt és félek szakítani, félek, hogy nem helyes és megbanom.. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. febr. 13. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem már sokkal hamarabb elmart volna maga mellől ezzel a viselkedéssel, nem vagyok hajlandó feláldozni magam a szerelem oltárán és minden szart eltűrni, nem kenyerem az önsorsrontás. Még csak 18 éves vagy, ne tedd tönkre a fiatalságod egy ilyen ember mellett, bánni fogod. Szerinted milyen élet vár egy ilyen alak mellett?
2020. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam sűrűn ilyet írni, de hagyjad el. Nem a te feladatod megoldani az ő életét.
2020. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A pofám égne ilyen ember mellett! Tartsd már magad annyira értékes embernek, hogy kidobod. Az ilyen ember téged pénzügyileg és emberileg is tönkre fog vágni. Amire észbe kapsz, neked is adósságaid lesznek és az ismerőseid hátat fordítanak neked is.

31n

2020. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Főleg, hogy 18 vagy! Most kezded csak az életed. Gallyra vágod magad évekre, ha hagyod hogy élősködjön ez a pasi rajtad! Inkább tanulj és foglalkozz azzal, hogy építgesd a jövőd.

Ha kidobod 2 napig rossz kesz, aztán rájössz, hogy életed legjobb döntése!

Csaj azért nem látod mert annyira leszívta az életerőd, hogy te is zombi vagy.

2020. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavart, mikor a párom ezt csinálta. Mikor összejöttünk, szép lassan elkezdte elengedni azokat az embereket, akiknek a társasága csak a magány ellenszereként szerepelt, egyébként pedig elég fake barátságok voltak oda-vissza. Ilyen sznobqrvák meg sznobfszok találkozója az elitgimiből, ami fennmaradt 10 éven keresztül. Na mindegy,én is rühelltem őket, mikor az elején találkoztunk.


Azóta jóban lett az én barátaimmal és most közös a baráti körünk, igyekszünk is közös barátokat szerezni. Meg van 1-2 kollégája, akivel elmennek sörözni.


De azt nem viselném el én sem, ha pszichoterrorral akarna valami szánalmas, magányos életbe manipulálni, szóval nem az a nem oké, hogy nincsenek barátai, hanem az, hogy azt akarja, hogy neked se legyen más, csak ő...

2020. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!