Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agyilag beteg férfival van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agyilag beteg férfival van dolgom?

Figyelt kérdés
Szóval egy munkahelyen dolgozunk a srác 28 én 21. Már hónapok óta nézett,beszélgettünk mielőtt elhívott volna randira. Elhívott randizni elvitt vacsizni sétálgattunk stb,nagyon jó volt. Utána nála aludtam akkor is minden oké volt. Ő leszögezte az elején hogy komoly kapcsolatot akar és hogy engem ez nem e zavar, de nekem is régóta tetszett nagyon ezért nyilván nem. Volt pár randink erre benyogte hogy nem akar kapcsolatot es felejtsem el. Hát eleg rosszul voltam utana, fajt de elfogadtam. Nem is szóltam hozzá semmi,nem kerestem. Rá pár napra jött hogy sajnálja és hogy nagyon szeret és hiányzom neki és biztos abban hogy ő akarja velem. Rendben gondoltam mindenkinek jár egy második esély. Megbeszeltuk este együtt leszünk munka utan.. Erre nem lett belőle semmi, azt mondta nagyon fáradt és aludni akar. Jó mondtam hagyjuk az egészet nevetséges.. Nem találkoztunk egy hetig majdnem,de hallottam egy hírt hogy a haverja elkoltozik innet Pestre és lehet ő is megy vele.. Megkerdeztem tole hogy igaz e erre mondta hogy nagyon szeret es nem megy el mert itt vagyok neki én.. Folyton ilyen ajandekokkal lepett meg amúgy ezt sem ertettem minek kellett. Akkor 2 napig megint minden okes volt erre tegnap megbeszeltuk hogy este egyutt alszunk es masnap elmegyunk programozni, egyebkent mindig ő kezdeményezte ezeket hogy találkozzunk stb. Egesznap ahol nem volt kamera a munkahelyen megcsokolt ilyenek.. Aztán este fele jött be hozzánk egy csaj nálunk takarít az étteremben és láttam hogy oda futott hozza bemutatkozni meg fuzogette... Kiakadtam ezen es egy masik munkatarsamnak akivel joba vagyok elmeseltem hogy mi van köztünk a sráccal, erre a srác nem sokra rá oda ment a munkatarsamhoz hogy ő a fonokunkbe szerelmes mert ők kavartak is de hogy nem lehetnek együtt. Amit nem ertek, miért ne lehetnenek egyutt, meg nekem azt mondogatta a srác hogy nem szerelmes a fonokunkbe meg zavarja hogy 34 eves stb es le is koptatta. Én komolyan ilyen beteg emberrel nem találkoztam még. Megmondtam neki hogy undorító amit művel es soha többet ne keressen de elegge faj az egesz. Hogy lehet valaki ilyen nyomorult? Ilyennel meg eletemben nem talalkoztam..
2020. febr. 13. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem most már megjött az eszed. Jobb később,mint soha!
2020. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
helló én vagyok az. Télleg szeretlek most már tuti. Megyünk este programozni?
2020. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos belefutottál egy ekkora tahóba, bárkivel megeshet. Remélem ezután átgondolod ezt az egész "mindenkinek jár egy második esély" baromságot, mert aki úgy eldob, mint egy taknyos zsepit, attól később se számíts semmi jóra.
2020. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gratulálok!
2020. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

"nála aludtam akkor is minden oké volt. Ő leszögezte az elején hogy komoly kapcsolatot akar "

Aki komolyat akar nem fog az első randi után lefeküdnni veled. Egyértelműen csak szexre kellettél és valószínűleg nem voltál neki elég, ezért hatja a szelet minden más nőnek.

2020. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb. olyan beteg, mint az, aki kér pofáraesés után is szó nélkül visszaszalad hozzá.

Tudod: zsák a foltját.

2020. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

off

Légyszi TAGOLJÁTOK már az ilyen hosszabb sztorikat, mert olyan mintha egy oda lenne hányva.

2020. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak patkány, te meg buta voltál, hogy bíztál benne. Sok nála aljasabb pasi is van, lehetne mesélni róla. Amit tehetsz, hogy még a fejed is elfordítod, mikor meglátod, és új életet kezdesz, egy normális férfival.
2020. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, már ezek után kiábrándultam belőle teljesen csak csalódott vagyok hogy ilyen emberek vannak. Nyilván fiatal vagyok így nagyon sok pasihoz nem volt közöm meg a normálissabbakhoz volt szerencsém egészen idáig 😃
2020. febr. 13. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván fiatal vagyok így nagyon sok pasihoz nem volt közöm<<nyugodj meg ha így folytatod akkor jó úton haladsz felé...Persze kérdés mi számít nálad nagyon soknak.
2020. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!