Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tanácsoltok? Ismeritek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tanácsoltok? Ismeritek ezt a férfi típust?

Figyelt kérdés

Van egy házas férfi, akivel másfél éve együtt vagyok.

A kapcsolatunk 100% szeretői. Sosem mutatkozunk együtt, sosem megyünk sehova, nálam vagyunk és szex, 2-3 menet. Pár óra.

Nálam 25 évvel idősebb. Elmondása szerint a feleségével nincs semmi kapcsolata, külön szobában vannak, külön élnek. Igaz lehet, mert kora este, eső este, éjjel is ír, keres, ezt a feleségével egy ágyban nehezen tudná kivitelezni, hogy velem beszél közben kiveri ..


.. Szinte sosincs otthon, mintha nem akarna otthon lenni. Reggel 6-kor lelép és hazaér este 8, majd velem kezdi a messenger.. éjfélig.

A nap folyamán ide oda autózik, kávézó, nálam van napi 3-4 órát, sport, stb.

Hétvégén van otthon, de vasárnap délutánra már kikészül, elővesz vádaskodni kezd, hogy megcsalom, nem fontos nekem stb.


Barátaim szerint hagynom kellene, idős, kihasznál, nincs jövőm vele stb.

Én úgy gondolom, szeret valami módon, sosem volt ilyen férfi az életemben aki ennyire keresne, érdeklődne és ennyi időt velem töltene, még úgy se hogy nincs családja.


Imponál ez, de közben nekem is leesik, hogy semmi jövőm vele. megbecsülést érez tőlem, ami igaz is, én valóban kívánom.. mármint szexuálisan, ami imponál neki.



Aki idősebb, megtudná mondani mi ez?

49 eves. 27 éve házas.


2020. febr. 15. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Semmi különös, saját tulajdonú puttonynak tart.
2020. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Mindent elmondtak az ismerőseid, higgyél nekik.

"Barátaim szerint hagynom kellene, idős, kihasznál, nincs jövőm vele stb."

2020. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Azért egy 49 éves férfi még nem öreg. Valamilyen okból nem akarja otthagyni a feleségét (gondolom elsősorban anyagi), de téged sem akar annyira, hogy megérje borítani. Neki ez így teljesen megfelel, számára úgy tűnhet, hogy neked is oké. Döntsd el, mit akarsz és aszerint cselekedj. Ő nem fog változtatni a helyzeten.

N/49

2020. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass a barátaidra.

Hogy idős-e, az relatív. A kérdezőhöz képest mindneképpen idős. Apja lehetne.

2020. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te most 24 éves vagy. Ne ragadj bele ebbe a kapcsolatba. Ő már túl van a gyerekvállaláson, te mindennek még előtte vagy. Tudom a jó szex, szimpátia sokat jelent. Neki ez így maga a kánaán. Legyezgeti a hiúságát egy ilyen fiatal nő. Otthon a felvállalt feleség, aztán meg te is. Azt tedd mérlegre neked mennyi ebből ami jó. Csak a szex és a jó beszélgetés. Egy független férfival ,felvállalt kapcsolatban mennyivel több mindent lehetne csinálni, szabadidőben. Ne áldozd erre a férfira a legszebb éveidet.
2020. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg csak használ, és még frusztált is a csávó, nem hogy örülne hogy megkaphat de még b. szogat is. Sajnos nem vagy az "értékeddel" a fiatalságoddal tisztában, pár szép szótól hanyatt vágod magad, hogy kapj egy kis törődést.

Legalább normális lenne a pali de hisztis, meg kellene becsülnie, mert pár év és semmilyen nőt nem fog érdekelni. Ezt tudja ő is.

Nem csak a kora a baj, hanem a szemelysege nem egy főnyeremény.

2020. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Veled beszél, és közben kiveri? Azta ez aztán a kapcsolat!Neked megfelel ez a totál megalázó helyzet? És ezért tetszik neked, mert olyan sokat keres?? És 'ennyi'időt eltölt veled?Normális barátod még nem volt soha?
2020. febr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg nem. A fiatalabbakal valószínű bizalmatlan, mert sokszor tényleg éretlenül, kölyökként viselkednek, nem kapcsolatot hanem szexet keresnek, eltünnek, a buliznak, vagy ordenárén viselkednek, ezért inkább megpróbálja az idősebbel aki már "komoly, érett, tapasztalt, magabiztos, tudja mit akar... stb"

de sajnos hiába vonzó, attól ugyanúgy lehet rossz természete az illetőnek.

Egy csomó szeretethiányos nő köt ki szeretőként, de ez is egy mellékvágány, mert nem játszik főszerepet a saját filmjében.

Ha nem látott jó mintat, alulértékelheti magát. Nincs baj ha idősebbre buksz, csak legyen független, vállaljon fel, értékeljel és szeressen.

2020. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsom, hogy ne b.. ssz ki saját magaddal!!!...
2020. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Vádaskodik, csalja a feleségét....Nyilván régebben sem volt piskóta ez az alak, úgyhogy megértem a feleségét, ha külön alszik tőle. Azt nem értem, miért nem ba szta még ki?? Gondolom, az ipse hazajár enni, aludni, gatyát kimosatni. Arra jó az asszony is. Ha gerinces élőlény lenne, elvált volna rég és akár veled is lehetne. Gondolom a kényelem, vagy valami anyagi. Dolgok tartják össze őket .Gáz.
2020. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!