Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg tudnatok bocsatani hogy lefekszik mással?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolatnak lett vége amiatt mert feltekeny es hisztis voltam sokszor (lesarkitva). Szakitott velem, bár nagyon szeret, elege lett. Azt mondja hogy idore van szuksege, lehet hogy valtoznak a dolgok, de ő most nem tudja folytatni.

Emellett biztos hogy mas lany tarsasagat fogja keresni mert 1-2 hetnel tovabb nem bírja szex nélkül. Kerdesem, hogy ti egy ujrakezdes eseten fel tudnatok dolgozni hogy az, akivel le akarjatok/akartatok elni az eleteteket, massal volt?


2020. febr. 17. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos hogy nem tudnám feldolgozni és inkább elfelejteném a csajt hasonló helyzetben.


F

2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni higy 27 eves lanyvagyok
2020. febr. 17. 10:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg nem fogja veled megosztani, ha a "szünet" alatt lesz kalandja.
2020. febr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

én emiatt nem: "mert 1-2 hetnel tovabb nem bírja szex nélkül."

ha szülni fogsz, gyereketek lesz vagy csak nem lesz rá úgy érkezésed akkor azonnal félre fog lépni, mert nem birja szex nélkül?

szerintem ez csak duma....ha szeretne nemcsak hoyg nem azonnal azon járna az esze egy szakitásnál hogy tuti szexelgetni fog...hanem tekintettel lenne rád annyira hogy legalább nem mondja ezt el neked...

2020. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Bírom az olyan embereket, akik szemrebbenés nélkül adják elő az ilyen bullshit-eket, hogy ők sajnos nem bírják tovább 1-2 hétnél, ezért egyáltalán nem hibásak, ha félremennek. Ha valóban akar még tőled valamit, akkor nem fog mindjárt más nőt ágyba vinni. Főleg, ha tényleg szeret. A szeretet és szerelem a tiszteletről is szól. Én biztos nem bírnám lenyelni a dolgot férfiként.

Viszont a hisztin és féltékenykedésen változtass, mert nagyon megkeseríti az ember életét!

2020. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Időre. :D Mondjuk annyi időre, amíg meg nem hal? :D Na ne vicceljünk. Egy kapcsolatnak ott van vége, hogy szakítanak vagy jegelik. Nincs újrakezdés. Vagy meg tudjuk oldani együtt vagy viszlát örökre.
2020. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás után már nincs közötök egymáshoz, azzal fekszik össze mindkét fél, akivel csak akar. Ha újra kezditek (ami elég nagy butaság), akkor onnantól tiszta lappal indít mindenki.

Előtted is volt másik csaja, ez nem különb helyzet.

2020. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért agyalsz ezen, szakított veled, nem? Azzal fekszik össze, akivel csak kedve tartja, semmi közöd hozzá. Hagyd inkább békén ezt a szerencsétlen fiút...
2020. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és #4,#5 válaszolónak felhívnám a figyelmét, hogy nem a fiú mondta, hogy nem bírja tovább szex nélkül 1-2 hétnél. Ezt a kérdező állítja. Félremenésről pedig szó sincs, a srác már szakított.
2020. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ő mondta hogy nem bírja tovább 1-2 hétnél és hogy számára a szex csak élvezet. Emellett annyira besokallt, hogy nem szeretne most velem lenni. Újra belem akar szeretni igazan, mert most bár szeret es kivan, nem tud elvonatkoztatni a rossztól.

A legnagyobb vágya hogy ujra egyutt legyunk, de most nem tud velem lenni.

2020. febr. 17. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!