Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha olyan embertől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha olyan embertől várok gyereket akivel nem akarok eggyutt élni? Többi lent.

Figyelt kérdés
A gyereket mindenképp szeretném megtartani. De egyre jobban azt érzem ha össze költözünk a párommal azt csakis anyagi okokból tenném. Sajnos senkim sincs akire számíthatok szules utan es attol tartok hogy nem tudom majd egyedul felnevelni a kicsit. De annyira semmibenéz a párom már most... mi lesz akkor kesobb... ugy érzem nagyon rossz életem lesz mellette. Mit tudnék tenni?

2020. febr. 17. 12:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Minek szülsz a nyomorba és a nélkülözésbe, te szerencsétlen önző marha? Kinek jó ez?
2020. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nem költözöl vele össze.
2020. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Azert jelenleg jo anyagi hátterem van csak attol tartok mi lesz szülés utan velem? Kis faluban? Egyedül?
2020. febr. 17. 12:40
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha megtartod a gyereked egy ilyen kapcsolatban előbb-utóbb úgyis egyedül maradsz! A helyedben átgondolnám, hogy magadon kívül egy gyereket is ilyen helyzetbe akarsz -e sodorni.
2020. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi lenne ha nem szülnél, miközben nincs stabil párkapcsolatod, és annyira stabil anyagi háttered sem, hogy ne ezen agyalj folyamatosan? Annyira nem értem, minek kell a semmire szülni.

Ha már annyi eszed nem volt, hogy védekezz, akkor legalább annyi legyen, hogy nem hozol a világra szenvedni egy gyereket. Szakíts a pasiddal, ismerkedj másokkal, dolgozz, tegyél félre pénzt, és ha megtalálod azt, akivel a kapcsolat is működik, és nem attól rettegsz, hogy az utcára kerülsz, na akkor dobd félre a gumit.

2020. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Várunk vissza pár év múlva mikor írod a kérdést, hogy : Mit tegyek , a párom nem segít semmiben és csal össze vissza .
2020. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Most már semmit.. A kapcsolatod előtte is szar volt és ezt tudván hívsz a világra egy gyermeket,mert azt hiszed ő végre szeretni fog. Lesz valakid.

Valóban jól látod, egyedül nem fogod tudni felnevelni. A pároddal a kapcsolatod nem lesz jobb.

Ennyire önző lennél?

Ne csak a magad szemszögéből láss!

Láss tovább az orrodnál, hidd el megéri előre gondolkodni és nem csak az adott pillanatban élni.

2020. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A gyereket mindenképp megtartom.
2020. febr. 17. 12:51
 9/26 anonim ***** válasza:
11%

Szólsz, és én szívesen összeköltözök veled!

A tenyeremen foglak hordani, a babáddal együtt.

2020. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy a párom rossz ember. Szeretem... eggyutt akartuk es akarjuk is a kicsit de egyre jobban azt látom hogy semmit nem lehet vele megbeszelni... sokszor csak magara gondol... olyan mintha en a cselédje lennék vagy 1 béranya...
2020. febr. 17. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!