Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érthetném meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érthetném meg vele, hogy nincsenek "ku*váim"?

Figyelt kérdés

A barátnőmre rátört a szokásos féltékenységi roham és azt hiszi "ku*váim" vannak, pedig nem.

Szerinte - hozzá képest is - túl jól nézek ki és ezért gondolja, hogy egyszerre több vasat tartok a tűzben. DE NEM IGAZ. Elismerem nem vagyok egy quasimodo és sokszor mondtam már neki hogy a féltékenysége alaptalan mégis rátör a hiszti állandóan. Ha nem babusgatom akkor biztos a k*rváimat többet szoktam, ha nem mondok véleményt a ruhájára biztos a k*urváimé tetszenek jobban és még hasonló hülyeségek. Nyugtassatok meg, hogy ez mindenkinél így van mert nekem már a fa*zom ki van vele.



2020. febr. 18. 17:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szakítottad, szagolod. Ha lenne egy kis eszed és mellé némi önbecsülésed, akkor szóba se állnál ilyen féltékenykedő pitsákkal.
2020. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem annyira normális viselkedés a baratnodtol
2020. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem hinnétek - meg ő sem - de nem volt sok barátnőm, viszont rajta kívül volt még egy aki ugyanilyen volt, folyamatosan ellenőrizgetett stb. nagyon szeretett és nem is az az elviselhetetlen féltékenykedő típus volt csak nagyon félt, hogy elhagyom. A mostani is, de ez, hogy "k*rváim" azért sok.
2020. febr. 18. 17:36
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Képes vagy egy ilyen alja jellemű nőt szeretni? Agyam eldobom.
2020. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, és ha képtelen benned bízni szakíts vele, mert tönkre fogsz ebben menni.
2020. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nem normális viselkedés, és jobb nem lesz...
2020. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Amit most írni fogok az lehet paradox lesz, de nem akarok szakítani sem vele, mert azért 22 évesen kell a szex még ha vannak is hullámvölgyek, nem kicsi hullámvölgyek. Viszont pont emiatt a féltékenység miatt szeretni is nehéz valakit ezért a testiségre helyezem a hangsúlyt. Nagyon csinos lány és ezért sem értem mi az, hogy "hozzá képest én nézek ki jól", de nehéz szeretni, nagyon sok türelem kell hozzá, bár manapság szerintem ez a standard.
2020. febr. 18. 17:56
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Hát az fix, hogy a nőd sem százas, de azért nézz egy kicsit magadba, hogy hogyan viselkedsz és mennyit lógsz más csajokkal, mert erősen kétlem, hogy ha elég időt lennétek együtt és egyértelműek lennének a barátságaid a nőkkel (akiket ő is ismerne), akkor nem gyártana ilyen meséket.
2020. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
hogyha így gondolkodsz akkor megérdemlitek egymást :D
2020. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm nem mond ilyeneket. Nem is akarom, h mondjon. Nincs így mindenkinél sztem...
2020. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!