Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy volt csaj mi a fenéért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy volt csaj mi a fenéért akarja tudni, hogy érzek-e még valamit amikor szó sincs a pakliban újra kezdésről?

Figyelt kérdés
Na jó..őszinte leszek. A volt feleségem kérdezte meg,akitől 1,5 év után távolodtam el,én meg azt mondtam,hogy IGEN,és rá 2 napra felhívott magához szeretkezni,de állítólag ő már nem szeret. Ennyire jól esik neki,hogy egy nem vadidegennek bújt ágyba aki még érez iránta valamit? Amúgy alig hozzá nyúltam már remegett s kéjtől és letámadott a csókjával is.
2020. febr. 19. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Szó sincs a pakliban újrakezdésről. Akkor minek mentél át hozzá ha nem akarsz tőle már semmit!? Ó Te szegény.
2020. febr. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magányos volt. Nem feltétlen kell ebbe többet beleképzelni.
2020. febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellett valaki aki megdugja, és te voltál a legegyszerűbb megoldás neki a helyzetre.
2020. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még simán lehetsz valakibe szerelmes (mármint kémiailag, ami részben hozzászokáson is múlik), hogy tudod, hogy hülyeség lenne vele élned, vele építened (emberileg, értékrendileg vagy bármi miatt, ami miatt szétmentetek), mert már megszívtad. A szerelem, vagy nevezzük így, vonzalom önmagában nem jelent újrakezdést. De lehet, hogy ha szeretnél vele újra kezdeni, ad egy esélyt, hogy újra tudod valamiképp építeni benne a bizalmat sok-sok hónap udvarlással, mintha nulláról (sőt inkább mínuszról) kezdenétek. De csak akkor érdemes belevágni, ha tisztában vagy vele, hogy a végén, amikor megint elmúlik a vihar, a dráma és újdonság varázsa, ugyanazt kapjátok, ami egyszer már valamiért nem volt elég a másiktól. Különben csak felesleges ámítása másiknak házasság után egy ilyen csiki-csuki óránként másképp értelmezett dugópajti kapcsolat.
2020. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy az egoját polírozza.
2020. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!