Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el mindig?

Figyelt kérdés

27 éves férfi vagyok.


Azt kell tudni rólam, hogy az alaptermészetem, hogy kedves és figyelmes vagyok. Ez már pl. első randin "gondot" tud okozni, ha én meghallgatom a másikat, mert ténylegesen érdekel, meg akarom ismerni, udvariasan viselkedek, ha megengedi hazakísérem (szerintem éjszaka egyedül ne mászkáljanak a lányok). De ha nem jön be, akkor szépen finoman közlöm is vele - nem föltétlen a randi végén, hanem mikor úgy érzem. És hát ez mi? Hiszen olyan jól megvoltunk.

Szerintem ez alap dolog, hogy kedves, udvarias legyél, hazakísérd - ha szeretné. Mégis odáig vannak meg vissza, hogy hát nem sok mindenki csinálja ezt. Ami elég szomorú. Ennyire lent van a léc...


Párkapcsolataimban is hasonló. Én nagyon szerelmes vagyok, figyelek minden kis mozzanatára, az apró kis dolgokra is. Főzök, mosok, takarítok, összeszedem a melóból, közös programokat szervezek, spontán meglepem kis apróságokkal (nem gyerekkel 😄).

Persze nem növök a fejére, menjen barátnőzni én meg a haverokkal, kell néha egy kis külön lét, saját élet stb.

Megis itt is természetesnek veszik, hogy ez van, pedig szerintem mindkét félnek tennie kellene egy kapcsolatért.


Néha úgy érzem kicsit fel kéne venni a "leszarom" hozzáállást, meg amit tanácsolnak az interneten, hogy "bunkónak kell lenni", azokra buknak a nők. Mert így folyton csak kihasználnak. De egyszerűen nem tudom megtagadni magamat, meg eléggé elkeserítenek ezek a gondolatok.

Tudom, tudom, arany középút...


Vajon létezik lány, aki értékeli a törődést és önmagamat adva boldog lehetek mellette?


2020. febr. 19. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb azt mondanam h a mai noket rontjak el. A pasik a bunkosaggal. Veled egyszeruen nem tudnak mit kezdeni mert full szokatlan nekik.
2020. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

A "légy bunkó" szöveg egy jó nagy hülyeség, pontosabban nagyon félre van értelmezve. Nem bunkónak kell lenni, csak az ember ne legyen pincsikutya. Ne félj megmondani egy lánynak, ha valami nem tetszik, ne érezze azt, hogy szívességet tesz, hogy veled van, ha elfogadja a közeledésed. Oké, van az a réteg, aki tényleg a gyökereket szereti, de azok annyit is érnek. Biztos vagyok benne, hogy te nem azokat a lányokat keresed.

Kérdésedre válaszul: igen, vannak olyan lányok, akik értékelik a törődést, de fontos, hogy érezzék, ez részedről őszinte és magától értetődő dolog, nem pedig pitizni próbálsz.

2020. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Normális nők nevében kérem, hogy ne vedd fel a bunkó f.aszfej stílust.

Vannak ám normális lányok is, csak kevesebb sokkal. Így elég sokat csalódsz és még fogsz rossz kötődési mintákat/erkölcsi normákat tanult nőkben.

Fordított oldalon, meg a legtöbben azt hiszik, hogy riherongy kell legyél, meg pakolj ki mindent, hogy akarjanak a férfiak, azt értetlenül pislognak, ha csak szexelni akarnak a férfiak.

31n

2020. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


3. válaszoló: Nyugi, nem veszem fel a bunkó stílust 😄 (nem is tudnám). Csak fáj, hogy már ilyen megfordult a fejemben.


Marad a türelem és a kitartás 🙂

2020. febr. 19. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még egy havercsaj is megsértődik ha kinyitom előtte az ajtót vagy egybe akarom fizetni a kajánkat. Sajnos mostanra már nem igénylik ezt a nők, inkább megsértődnek rajta, szóval legyél kicsit lazább velük.
2020. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mbti, Congtiniv funkciók.

Első, és második helyen használod az extrovertált érzést (Fe) Így ez egy alap természeted, nem kell másnak mutatni magad, hisz ilyen vagy, csak ne mindenkinek add meg, hanem aki megis érdemli, és értékeli.

2020. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!