Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a barátomtól ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a barátomtól ezt a viselkedést? Te emiatt szakítanál?

Figyelt kérdés

Pár hete járunk,de előtte is hetekig udvarolt mire összejöttünk. Az udvarlás alatt ő kb állította,hogy szerelmes belém,megőrjítem stb. Összejöttünk továbbra is érezteti velem,hogy kedvel nagyon,de most már mondja,hogy nem szerelmes,meg hogy erre várjak pár hónapot mire ő ezt kimondja.Nagyon jól érzi magát velem,nincsenek hibáaim,szeret velem lenni,de ennyi. Ezzel ellentétben meg sokszor mondja random,hogy ő nagyon belém szeretett már..

mindegy a lényeg,hogy elég ellentétes ez ...és éles váltás ahhoz képest mennyire akarta,hogy vele legyek.Koknrétan majd bele halt,hogy még nem kapott meg.


Mióta együtt vagyunk mindig vele aludtam eddig,ugrok,szaladok ha hív,hogy aludjak nála. Erre tegnap mivel volt több dolgom is és későn végeztem nem mentem át hozzá. Ő is mondta,hogy már kb fél óra múlva aludna úgyhogy mindegy. Dee mégis ma nem is keresett még egésznap. Én írtam neki ,hogy jó reggelt,mizu stb...

Nem tudom,de ilyen gyerekes játszmákra nincs nagyon szükségem,hogy azzal stresszeljem magam,mit csinál miért nem ír mi van vele. Gondolom ezt direkt csinálja ,mert láttam hogy él meg nincs semmi baja.

Gondolom majd fog írni,de milyen már,hogy amíg udvarolt első dolga volt nekem írni,mióta együtt vagyunk képes délig nem írni egy betűt sem? Meg hirtelen érzelmi távolságot tartani és oylanoakt mondani,hogy nem akarja magát beleélni stb... nincs türelmem ilyen játszmákhoz. Elmondom neki nyilván amit gondolok,de ismerem úgy ki fogja magyarázni hogy még én érzek majd bűntudatot.

Szerintetek jogos vagy nem jogos amit gondolok? Vagy mi lehet ?


2020. febr. 19. 11:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
83%

Meg akart csak kapni,pipa.

Ne lepődj meg ha pár hét múlva dob, mert rájött, ő nem is lesz szerelmes.

2020. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

jah van egy ilyen megérzésem nekem is..bár hívott családjához egy hónap múlva ebédre. plusz szervez programokat is.

De nagyon furcsa ez a viselkedés...eddig elhalmozott minden figyelmével,szeretetével és most így hirtelen jegesebb,alig-alig ír,és ecseteli neki is nehéz bíznia bennem,sokára fogja mondani hogy szerelmes ...

2020. febr. 19. 12:05
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Még 2 hetet adok... mondjuk én lépnék ki előbb, ha erre már rájöttem. Nem szeretem pocsékolni az időmet.
2020. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg úgy tűnik, hogy csak be akart zsákolni
2020. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
jah megmondom neki,hogy nagyon nem igazságos,hogy azzal álltatott,hogy mennyire odáig van értem kb megpusztul úgy akar,vele minden király lesz. Aztán itt vagyok és behúz egy falat elém. Amikor mentünk programozni is így ránéztem és láttam egy ilyen furcsa visszahúzódást. és tényleg nem értem miért kell megvonni az érzéseit tőlem. Tudom hogy valami idóta játszma ez,de még pnot ő mondta,hogy utálja a játszmákat. PErsze mondja,hogy legyek türelemmel,de én meg úgy érzem nekem nincs időm a türelemre,nincs időm hónapokat várni,hogy húú na hátha megnyílik és hátha beérik az a gyümölcs.
2020. febr. 19. 12:38
 6/44 anonim ***** válasza:
10%

Délig nem is írt?


Nahát!Ez már aztán mindennek a legalja!


Ez tűrhetetlen valóban!

2020. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
68%
Kislány, akár mennyire lepontoztak, igazából csak megakart dugni. Az, hogy szervez programokat, azért teszi, hogy ne veszítse el a fix puncit. De csak ennyi. Az állatokat is etetni kell, hogy ne halljanak éhen. Téged is etetnie kell valamivel, hogy ne lépj le mellőle. Amúgy több mint valószínű hogy besértődött, hogy nem aludtál ott és nem dughatott az este. Úr isten, kimaradt egy nap. Én már másfél éve nem szexeltem senkivel és több mint valószínű, hogy nem is fogok már.
2020. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Bocs de te nagyon hülye vagy. Aki ilyeneket mond egy kvázi idegennek, akit alig ismer, hogy jajj de szerelmes, meg majd meghal, az vagy bolond vagy hazug. Annyi nő van aki beszopja ezt aztán meg koppan, tényleg nem hiszem el, hogy nem látják mekkora parasztvakítás ez a műsor.

Az meg kifejezetten szánalmas, ahogy becsicskultál neki. Ugrassz meg szaladsz és már teszed is szét a lábad, ha csettint? Legyen már egy kis önbecsülésed.

2020. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

7, én is erre tippelek,hogy megsértődött,hogy nem volt szex mert nem mentem át.

8, igazad van,most már határozottabb leszek és megmondom jöjjön ő át hozzám. Ha nem jön akkor így járt.


Azért mentem én eddig,mert nagyon megértő és együttérző vagyok. Volt,hogy beteg volt,vagy ő amúgy közelebb van munkahelyhez tőle,mint tőlem bár amúgy nem sokkal kb 10-15 perc a különbség.

De itt az ideje,hogy megnézzem ő mire képes ebben a kapcsoalatban a szavakon túl.


Jah eléggé benyeltem ezt a szerelmes vagyok dumát..

2020. febr. 19. 12:54
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát, könnyen lehet, hogy elkopott az èrdeklődèse. Hetekig küzdött èrted, onnantól kezdve viszont, hogy megkapott, már a kisujját sem kell mozdítania, te ugrasz egyből, minden estèt együtt töltötök stb. Az eleje előtt túl nagy volt a láng, aztán mègsem úgy alakult. Van ilyen is.

De elkèpzelhető a játszmázás is. Mindenesetre èn sok remènyt már nem fűznèk a sráchoz.

2020. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!