Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető még ez a kapcsolat így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még ez a kapcsolat így?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva lenne az esküvőnk párommal, és addigra 7 hónapos terhes leszek. Sajnos a kapcsolatunk a napokban mélypontra került, azért mert a lakhatásunkat még mindig nem sikerült megoldanunk. Másfél éve biztos, hogy már ez is feszültséget okoz köztünk, még mikor nem is voltam terhes. Az első fél évben minden jól működött köztünk, szerettem azért kijárni hozzájuk, meg sokat kirándultunk hétvégente. Igaz sok randink volt, mert nálam nem jöttek az érzelmek, de benne láttam biztonságot biztos jövőt és adtam esélyt ennek. Szerelmes én sose tudtam senkibe se lenni valahogy ez nekem nem jött. Lehet belefáradtam vagy nem tudom, de egy idő nem szerettem kijárni hozzájuk, de mindig hittem benne hogy egyszer különköltözünk a szülőktől. Egyre jobban albérletbe akartam menni, mert a szülőkkel is eltávolodtunk és semmilyen lett a kapcsolatom velük. Kb.másfél éve megbeszéltük, hogy jó elmegyünk albérletbe, de párom miután nagynehezen elmondta otthon rám eléggé megharagudtak a szülei és azóta folyamatosan lebeszélték erről. Úgy volt szeptemberre összejön önerőnk és akkor sajátba tudunk menni, de nem lett belőle semmi, mert elküldtek a munkahelyemről leépítések miatt. Utána nehezen is de el tudtam helyezkedni a szakmámban és egy hét múlva kiderült várandós vagyok. Próbaidő alatt elküldtek, majd párom hirtelen eljegyzett és mindenáron esküvőt akart szüleivel együtt. Azt akarták házasságban szülessen. Én sokszor megkérdeztem tőle biztos hogy megtartsuk így, hogy elküldtek de hallani se akart, hogy elvetessük. Mindig ragaszkodott hozzá, meg az esküvőhöz is. Viszont később világossá vált, hogy ő mikor összejöttünk úgy szerette volna, hogy majd egyszer odaköltözök hozzájuk és egyszer lesz saját lakásunk, házunk. Mostanra annyira eldurvult a helyzet, hogy szülei nem akarják elengedni albérletbe, pedig lehet kicsit hajlana rá azt látom rajta, mivel rájött idővel hogy én nem akartam sose odaköltözni. Sajnos viszont befolyásolják lebeszélik így a szülei mellett áll. Találtunk nemrég egy tök jó albit, árban is jó volt és a baba se lett volna baj, ráadásul a sok jelentkező közül minket választottak. Párom folyamatosan elhitette velem hogy igen akkor jó lesz és bár tudtam hogy ő hitelből saját lakást akart volna, de kettőnkért belement volna az albiba. Tegnap kellett volna aláirnunk a szerződést és még szombaton is azt mondta csináljuk, meg hogy hányra kell mennünk aláírni. Szülei majd belenyugszanak ne aggódjak, mivel vasárnap elmondtuk nekik mi a helyzet. És az utolsó pillanatban délelőtt felhívott hogy ne haragudjak de mégse írja alá ezt. 1 órával az időpont előtt nekem kellett visszamondanom. A szüleim és én is csalódtunk benne, mert szüleim támogattak volna minket anyagilag, addig amíg nem megyünk sajátba. Szülei befolyásolták sajnos így nem írta alá. Ti mit tennétek most a helyemben? Mindenki feszült a lakhatásunk miatt. Ti visszamondanátok az esküvőt? Vagy eltolnátok míg nem rendeződik a kapcsolatunk?
2020. febr. 19. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En abba latom a gondot, hogy a szulei nagyon befolyasoljak. Nem tudom hosszu tavon ezzel mit kezdenek. Ha anyos -apos ennyire ra van nove a fiacskajukra a parod meg nem all a sarkara akkor lesz meg itt nagyobb gond is mint a lakhatas.
2020. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Nemcsak az esküvőt kell eltolni, hanem a gyerekvállalást is! Irány az abortusz, amíg nem késő!


Szerelmes nem vagy, lakhatásotok nincs megoldva, munkád nincs.

Erre ki az .... , aki gyereket vállal?! Milyen élete lesz annak a szerencsétlen gyereknek?

2020. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
7hós terhesen hova vetesse el azt a gyereket? Nagyon felelőtlenek vagytok. Kicsit azt is nézni kellene, hogy ennek a gyereknek mi a jó.
2020. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Költözz egyedül el fizesd egyedül es legalabb lesz egy lakasod.

Ha felnö akkor költözik ö is es tamogatni fogja a csalàdjàt.

2020. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Egy bizonytalan kapcsolatba, ahol azon se tudtok megegyezni, hol eljetek, ahol a srac nincs levalva a szuleitol es ennyire hagyja befolyasolni magat raadasul fontosabb neki a szulei velemenye mint a szerelmee meg a szuletendo gyerekuk anyjae....egyaltalan miert vallaltatok gyereket? Oke hoyg nem akartatok elvetetni, de egyaltalan miert engedtetek, hogy megfoganjon egy bizonytalan kapcsolatban? Raadasul sose voltal beleje szerelmes...nem tudom hany eves vagy, de szerintem olyan nincs, hogy valaki nem tud szerelmes lenni...nem mindenki romantikus alkat, de attol meg szerelmes tud lenni.


Hogy mentheto e? Szerintem az alapjait is elcsesztetek ennek a kapcsolatnak. Ha nem lennel terhes, azt mondanam, akkor menj ferjhez, ha minden porcikaddal azt akarod, es teljesen biztos vagy benne, hogy a felese akarsz lenni, mi sem termeszetesebb.


De igy...tokmindegy mit csinalsz...ha felbontod az eljegyzest, a srac szulei meg jobban telebeszelik a fejet, te leszel mindenki szemeben a rossz, vagy szakit veled es vasarnapi apuka lesz, vagy odakoltozol hozzajuk aztan a szulok teljesen ellehetetlenitik a kapcsolatotokat...


Egyedul azzal probalkozhatsz, hogy megmondod, vagy alberletbe koltoztok, vagy sehova, de te hozzajuk nem mesz. Es emellett kitartasz. Aztan majd eldonti, hogy hogy mennyire akarja hogy reszesei legyetek az eletenek.

2020. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, tuti volt már kérdésed, és akkor is azt mondtuk, hogy emeld meg a feneked, költözz haza és addig ne legyen se házasság, se semmi amíg nem költöztök külön. Ezek szerint nem tetted meg.

Most akkor még mit tépjük a szánkat, hogy csinálj már valamit? Ha nem állsz végre a rohadt sarkadra, akkor bocs, de úgy kell neked.

Az ilyenek, hogy kérdez-kérdez, mondjuk, mondjuk, majd jól nem történik senni, rohadtul kiakasztanak!!!

30n

2020. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elozo kerdesednel is leirtuk, hogy ez egy nagy kalap szar lesz.
2020. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tuti visszamondanám az esküvőt. Megmondanám, hogy én akkor megyek hozzá valakihez, ha nem kell a szüleivel laknunk.

Jelenleg úgy áll a helyzet, hogy mindent a párod és közvetetten a szülei irányítanak: esküvőt, gyereket, lakhatást. A gyerek már adott, a lakhatás viszont számodra fontos, míg az esküvő inkább számukra. Én a helyedben megmondanám, hogy vagy mindkettő, vagy egyik sem.

A továbbiakban pedig javaslom, hogy jobban gondold át az élet nagy döntéseit.

2020. febr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!