Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem írok rá a barátnőmre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem írok rá a barátnőmre, akkor nem beszélünk?

Figyelt kérdés

Amikor még az ismerkedési, beszélgetési fázisban voltunk, akkor sem írtam sose rám. De valóban egyetlen egyszer sem! Akkor még azt hittem, biztos csak félénk, nem biztos az érzéseiben. Azóta viszont már összejöttünk és egy párt alkotunk, de ennek ellenére sem ír. A telefon nagyon sokat van a kezében, elég gyakran is elérhető Facebook-on huzamosabb ideig, mikor nálam van, szoktam is látni, hogy jönnek neki az üzenetek és levelezget, tehát nyilván használója az applikációnak. Ha én ráírok, mindig elbeszélgetünk, de pl. volt már egyszer-kétszer olyan, hogy nem írt vissza nekem. Teljesen azt az benyomást kelti bennem, hogy egy púp vagyok a hátán és hogy tulajdonképpen nagyon közömbös velem szemben. Mikor megkérdeztem, hogy ez miért van, csak annyi mondott, hogy nem volt még semmi olyan egetrengetően fontos dolog, ami miatt azonnal rám kellett volna írnia. (Mivel egy épület komplexumban dolgozunk, ha nem is minden egyes nap, de 2 naponta összefutunk melóban.)

Amikor együtt vagyunk, úgy tűnik, minden oké, nagyon szeretetteljes, kimutatja az érzéseit, csak ezt az internetes viselkedését nem tudom hova tenni. Mintha két különböző ember lenne.

És ami még pl. engem elgondolkodtatott, hogy nem láttam még őt féltékenynek, nem érdeklődik a lány haverjaim felől, semmi.


Nem, nem vagyok a rabja az internetnek, csak tényleg annyira különbözőképp nyilvánul meg itt-és ott, hogy komoly kérdéseket szült bennem a topik.



Valaki tudna az ügy kibogozásában egy picikét segíteni?


2020. febr. 19. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez tényleg fura egy kicsit..

Főleg ha látja de nem ír vissza

Persze más lenne a helyzet, ha együtt laknátok, olyankor mi sem írunk egymásnak csak ha tényleg valami fontos (pl találkozzunk ekkor és ekkor )

2020. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Én sem írok a férjemnek chaten, akkor se írtam, amikor távkapcsolatban éltünk, akkor sem, amikor hatezer fokon tombolt a szerelem. A telefon sokszor a kezemben van, azon szoktam olvasni Kindlen vagy csak úgy híreket olvasgatni közösségi oldalon. Én azért nem írok neki, mert nekem semmit nem ad egy kapcsolathoz az online kommunikáció, sőt, inkább elvesz belőle. Szerencsére ő is ilyen típus, így csak akkor írunk egymásnak, ha kell valami a boltból, korábban pedig csak időpontegyeztetéskor vagy 1-2 sort este. Sokkal inkább beszéltünk heti 2x Skypeon, de akkor órákig. Nekem és még sok embernek csak az számít, ami élőben történik, ilyen is van.
2020. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát furcsa, találkoztok munkaután, az nem vészes ha munkaközbe mással beszél hisz utána úgyis veled fog érted...

De pl a hozzáállás a dolgokhoz aggasztó, pl ha tavkapcsolatba lennétek akkor sem írna? Furcsa. Ha majd lesz valami kérdésed felé, azt is így fogja kezelni?


Párommal egy héten 1szer találkozunk most, de amelyikünk felkell előbb az ír elsőnek ez alap szabály, utána van dolgunk lelépünk, de nincs olyan hogy nem írnék neki vissza ha fent vagyok, szóval teljesen megértelek, de részben a csajt is, ki kell hogy alakuljon.

2020. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!