Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem a párom (ritkán szexelunk nem foglalkozik velem állandóan megbant nem akar velem egy munkahelyen dolgozni) mégis szeretem?

Figyelt kérdés
Kezdődött azzal hogy nem szexeltunk pedig majdnem minden nap együtt voltunk ekkor teljesen elvesztettem az onbizalmam depressziós lettem aztán jött az hogy ő nem akar velem egy helyen dolgozni itt már állandóan csak féltékenykedek olyan jeleket ad mintha lenne valakije de tudom hogy nincs.. nem foglalkozik velem ha együtt is vagyok elhanyagol nem érzem magam nőnek de mégis azt érzem hogy szükségem van rá sajnos az egyik szülőm rákos betegek és ő ad nekem erőt nem bírom elkezoeni nélküle az életem? Valamit muszáj lenne csinálnom de nem bírom elengedni egyszerűen képtelen vagyok rá inkább még ő akar szakítani velem a féltékenykedesek miatt és hogy elege van már belőlem mikor teljesen elvette az onbizalmam csak hiteget???

2020. febr. 20. 02:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el amikor már úgy érzed betellt a pohár igenis ott fogod öt hagyni és nem fog hiányozni.

Tudni fogod hogy na, most akkor elég volt ebből a nagy semmiből. Bár én a helyedben már most szakítanek.

Aztan majd találsz olyat aki elég figyelmet szentel neked.

2020. febr. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért én elgondolkodnék azon, hogy biztosan vele van a probléma. Lehet, hogy te vagy betegesn ragaszkodó, ragadós, aki rátelepszik a másikra. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a nap 24 óráját együtt kell tölteni és még hugyozni sem mehet benne egyedül az ember. Barátnőmnek is volt egy ilyen időszaka, amikor minden percben vele kellett foglalkoznoi, ha hozzáértem a telefonhoz, hogy megnézzek rajta egy üzeneter akkor hisztizni kezdett, nem volt egy napban fél olyan óra, amikor nem lógott a nyakamon. Rendkívül idegesítő az ilyesmi és herótot kep tőle az ember.

Persze ettől még lehet, hogy tényleg elhanyagol, de az általad leírt információ nagyon kevés ahoz, hogy ezt eldöntsük.

2020. febr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem drogozik füvezik veletlen?
2020. febr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hogy miért nem lehet normális mondatokat alkotni... Kozpontozas, hallod kozpontozas.
2020. febr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Elhiszem hogy nem érzed magad nőnek mellette, csak hogy ő sem érzi magát férfinak melletted, ezt garantálom. Ilyenkor szoktak a nők félredugni, csak idő kérdése. Ilyenkor elég néhány jó szó, kis bók, kedvesség és már csúszik is le a bugyika.
2020. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez valami munkahelyi kapcsolat vagy együtt laktok?

Miért nem beszéled meg vele? Valami bántja, amit (nem) csináltál vagy mondtál, kérdezd meg, jóvá tudod-e tenni vagy vége. És gondold át te is, ha azt akarja, tudsz-e változtatni vagy egyszerűen hiába a vonzalom, nem vagytok egymáshoz illők.

2020. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad,hagyd ott. Nehéz,amikor szükséged van valakire,de gondolj bele, hogy most sem áll melletted ha úgy nézzük. És igen,ha lesz rá lehetőséged akkor meg is fogod csalni,mert figyelem kell egy nőnek. Ez sajnos így van. És a férfinak is. De azért leülnék megbeszélni vele mi a gond. Szex? Meghíztál esetleg? Nem bunkóság,hisz nem ismerlek,de sok férfi panaszkodott ilyenre,hogy nem kívánja a feleségét ilyen miatt.
2020. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!