Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nagyon nehezen mutatja ki az érzelmeit. Nagyon sokat dolgozik este 8ig kb,ezert messengeren keveset tudunk beszelni vagy ilyen szukszavuan ir. Mondtam h ilyenkor tobb ertelme lenne ha beszelnenk telefonon,de hat egyszer sem hivott..

Meg szinte minden nap egyutt alszunk es az elejen mindig en mondtam hogy atmegyek vagy jojjon at. Aztan egyszer kiakadtam hogy rosszul esik hogy o sosem mondja es akkor egy hetig mondta o is,de azota megint maradt a regi. Kozel lakunk egymashoz es mar ugy megszoktam hogy majdnem mindig egyutt alszunk,de nem akarom hogy muszajnak erezze vagy ugy erezze eroltetem. Nekem 1 2 nap utan mar nagyon hianyzik hogy vele aludjak. Mit csinaljak szerintetek?

Koszi


2020. febr. 20. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél megértőbb abban a tekintetben, hogy a barátod nem igazán szereti kifejezni az érzelmeit. Vannak ilyen emberek. Attól még, hogy nem mondja el minden nap, hogy mennyire szeret meg hiányzol neki, ő is megéli ezeket az érzelmeket, csak nem úgy nevelték, vagy valami mitt nem akarja így kimondani. A kapcsolat előrehaladásával ez amúgy jobb lesz.

A férjem pont ilyen. Amíg nem laktunk együtt, nálunk is volt ilyen, hogy úgy éreztem, mindig én hozom fel, hogy mikor találkozunk legközelebb, pedig ő is akart találkozni.

Kiakadni meg végképp nem érdemes emiatt.

2020. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!