Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy az a férj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy az a férj, aki eddig semmit nem csinált otthon, az már nem fog változni?

Figyelt kérdés
Tudom, elrontottam az elején, ezen már nem tudok változtatni. Viszont most volt egy komolyabb problémám és ez sem hatotta meg. Mert ő dolgozik. Ma elmondtam neki, én is dolgozom, úgyhogy bevezetjük, hogy én is azt fogom csinálni, amihez kedvem van. Erre kiröhögött.
2020. febr. 20. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, mennyi ideje tart...

Nekem párom elég hanyag volt a kapcsolatunk elején, aztán úgy alakult, hogy az én lakásomba költözünk. Hát megvoltak a feltételei az ottlakásnak.


De nagyon szemét tudok lenni azzal aki semmibe vesz. Simán felmostam volna a szőnyegre szórt koszos pólójával, ha nem rakja el. És megoldottam volna, hogy a munkahelyről hazafelé egyek, aztán sok sikert a főzéshez. Meg ki tudom mosni csak a saját ruháimat is. Nem azért, mert nehezemre esne elindítani a mosógépet, hanem mert nem tisztelnek.

2020. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon régóta tart.
2020. febr. 20. 10:48
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek bezzeg van nője :"D
2020. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Jól. Én az ilyen embert szó nélkül kivágnám. Nem tudsz majd számítani rá sosem az életben. Csináld azt,amit te jónak látsz majd jól arcra esik és akkor talán magához tér. Ha nem, akkor keresni kell egy olyat,aki figyel az érzéseidre és segít neked mindenben kérés nélkül szívből.
2020. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is ráhagyod és csicskája maradsz, akkor persze hogy nem.
2020. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Változtatni mindig lehet, így vagy úgy. Én nem javaslom hogy erőből próbáld ezt megoldani. Arra kellene rájönni, hogy miért nem tudjátok két felnőtt ember módjára megbeszélni, hogy kinek hogyan lenne jó. Hiszen elvileg egy pár vagytok és szeretitek egymást, ezért mind a kettőtöknek jól kell éreznie magát a kapcsolatban. Abban nem akarok nyilatkozni, hogy abban az esetben mit tegyél ha nem sikerül változtatni és megosztani a feladatokat. Azt majd te eldöntöd. Sok sikert!
2020. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Eddig miért nem csinált otthon semmit? Szimplán megszokta, mert ráhagytad, vagy így egyeztetek meg valami miatt?

Mi mindketten dolgozunk ezért elvileg közös a házimunka is. A valóságban azonban én több mindent csinálok, mert nekem alacsonyabban van az ingerküszöböm. Viszont nagyon meguntam, hogy arra fogva, hogy ő majd később csinálja ezért meg azért, én sokkal több mindent megcsinálok, ezért, utána nem mosogatok (félreteszem, amiket ő használt edényeket), nem mosom ki a ruháit, nem pakolok el utána, csak egy kupacba teszem a cuccait félre. Működött, most már elpakol.

Te se takaríts utána! Ülj le vele és mondd el neki, hogy nem vagy takarító sem csicska. Véletlenül se pakolj el utána, ne mosd ki a ruháit, az ágyneműjét se, ne mosogass el utána. Mindig annyit moss el, amennyire neked szükséged van, talán észbekap.

2020. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha kidobod a házi csicskát 8as ki ganajozik utánad? Anyuci?
2020. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgnám.
2020. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megvaltozni sajnos. Vannak ilyen örök csecsemő típusok.

Mosd a saját ruhadat, főzz magadra, tedd el a saját dolgaidat, ő pedig csináljon amit akar.

Ha jól keres, akkor akár fel is hozhatod hogy fogadjon fel egy takarítónőt. (az alapján amit mondtál, úgyis szereti felhozni a kis munkáját, hát akkor legyen valami haszna is)


A te oldaladrol viszont ez nem élet hosszú távon. Ne add fel a saját szabadidődet egy link férfi miatt.

2020. febr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!